به گزارش رکنا، ساعت 10:30 صبح سه‌شنبه 21 آبان، مأموران گشت پلیس آگاهی مرکز، هنگام گشت در خیابان شکوفه، خیابان عبدل آباد به یک خودرو پراید که در کنار خیابان پارک شده بود مشکوک شدند.

با استعلام شماره پلاک خودرو پراید مشخص شد چند روز قبل، این خودرو از شهرستان رباط کریم به سرقت رفته است. باتوجه به نتیجه استعلام، مأموران خودرو پلیس را در مقابل پراید مسروقه پارک کردند تا راننده نتواند فرار کند.

همزمان یکی از مأموران گشت پلیس آگاهی که استوار دوم بود به خودرو پراید نزدیک شد و از راننده خواست پیاده شود. اما راننده 27 ساله بدون توجه به اخطارهای پلیس خودرو را روشن کرد و سعی داشت با جلو و عقب کردن خودرو، راهی برای فرار پیدا کند. مأمور پلیس وقتی بی‌توجهی راننده را دید پس از چند بار اخطار سرانجام اقدام به تیراندازی به دو لاستیک جلو و عقب خودرو سمت راننده کرد. اما مرد جوان باز هم سعی داشت با همان وضعیت فرار کند که در نهایت مأمور پلیس این بار اسلحه را به سمت سارق جوان گرفت و تیری شلیک کرد. گلوله به بازوی چپ راننده برخورد کرد و مرگ او را رقم زد. با مرگ سارق جوان تحقیقات آغاز شد اما در بازرسی بدنی هیچ مدرکی که هویت او را نشان دهد به‌دست نیامد. تا اینکه پس از انتقال جسد به پزشکی قانونی مشخص شد گلوله از بازو وارد قلب وی شده است. همچنین با انگشت نگاری مقتول هویتش شناسایی و مشخص شد وی سارقی سابقه دار بوده و قبل ازاین به اتهام سرقت گوشی، سرقت منزل و سرقت لوازم داخل خودرو بازداشت شده بود. تحقیقات در رابطه با این حادثه ادامه دارد.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟