حجم ویدیو: 13.45M | مدت زمان ویدیو: 00:02:13

به گزارش گروه حوادث رکنا، سردار علی ذوالقدر رئیس پلیس امینت عمومی تهران به خبرنگار رکنا گفت:در پی درگیری مسلحانه در محله نازی آباد تهران پرونده‌ای در این خصوص تشکیل و بررسی آن توسط ماموران پایگاه پلیس امنیت تهران انجام شد.

وی افزود: در تحقیقات پلیسی مشخص شد که افرادی در محله مورد نظر اقدام به تیراندازی و رعب و وحشت کرده و نظم عمومی جامعه را بر هم زدند.

اراذل و اوباش پلیس امنیت

سردار ذوالقدر با بیان اینکه متهمان دارای 7 فقره سابقه نزاع دسته جمعی، درگیری مسلحانه با سلاح سرد و گرم، آدم ربایی، قدرت نمایی، فروش موادمخدر و جعل گذرنامه هستند، تصریح کرد: مخفیگاه متهمان در غرب تهران شناسایی و در 2 عملیات جداگانه وارد هر دو مخفیگاه متهمان شدیم و توانستیم هر 7 نفر را دستگیر کنیم.

وی افزود: دو قبضه سلاح جنگی کلت به همراه مقادیری فشنگ جنگی، 6 کیلوگرم ماده مخدر شیشه و 70 گرم کوکائین، یک جلد گذرنامه جعلی و 58 میلیون تومان وجه نقد که حاصل از خرید و فروش موادمخدر بوده، کشف و ضبط شد.

به گفته رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ پرونده متهمان پس از تحقیقات پلیسی برای تکیمل فرآیند تحقیقات به مرجع قضایی ارجاع خواهد شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟