حجم ویدیو: 47.86M | مدت زمان ویدیو: 00:07:28

به گزارش رکنا، پس از آنکه خبر دستگیری روح الله زم موسس کانال آمد‌نیوز در صدر اخبار ایران و رسانه های فارسی زبان خارج از کشور قرار گرفت . به تازگی اطلاعاتی جدید از این پرونده با معرفی فردی به نام محمد حسین رستمی منتشر شد.

در جدیدترین اعترافات روح الله زم، او از فرد دیگری پرده برداشت. محمد حسین رستمی که در سال 94 دستگیر و به 10 سال زندان محکوم شد.

محمد حسین رستمی که از سطح دسترسی بالایی به اطلاعات عملیات ها در سوریه برخوردار بود و در یکی از محورهای عملیاتی سوریه حضور داشته با رژیم صهیونیستی نیز ارتباط جاسوسی برقرار می کرده است و از کانال هایی به روح الله زم وصل شده و سپس به طور مستقیم در قبال اخذ پول اطلاعات جاسوسی از عملیات سوریه به او می داده است.

به رغم مشاهدات و بازجویی های شبکه های ضد انقلاب از همسر روح الله زم و شیرین نجفی ادمین کانال آمد نیوز، می توان نتیجه گرفت که آمد نیوز صرفا یک پوشش بوده و روح الله زم برای جاسوسی خبر رسانی هم می کرده است.

اما با اینکه روح الله زم در پاریس تحت حفاظت شدید امنیتی قرار داشته به طوری که حتی زندگی شخصی اش را مختل کرده بود، اما نیروهای اطلاعاتی سپاه توانستند در یک عملیات سریع، او را در دام بیاندازند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟