به گزارش رکنا، رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری یک سارق زورگیر خبر داد و گفت: متهم به 30 فقره زورگیری با همکاری همدستش اعتراف کرد.

سرهنگ "خیرالله دولت خواه" گفت: در اواسط تیرماه مردی با در دست داشتن پرونده ای برای شناسایی متهمان پرونده به پایگاه پنجم پلیس اگاهی پایتخت مراجعه و اظهار داشت: ساعت 21:00 دهم تیر ماه امسال در محله شاد آباد در حال تردد بودم که 2 موتورسوار به من نزدیک شدند و یک لحظه ترک نشین، از موتورسیکلت پیاده شد و به سمتم حمله ور و در حالی که سلاح سردی را زیر گلویم گذاشت، گوشی همراهم را به زور سرقت و از محل به همراه همدستش که راکب موتورسیکلت بود، گریخت.

شاکی اظهار داشت: هنگام فرار، ترک نشین اسم راکب موتور را صدا زد و متوجه شدم که اسم وی محسن است ولی به علت تاریکی هوا به طور کامل نتوانستم پلاک انتظامی موتورسیکلت را مشاهده و شماره آن را به خاطر بسپارم.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در تحقیقات میدانی مشخص شد که متهمان پس از زورگیری به پمپ بنزینی در همان نزدیکی مراجعه کرده اند و بنزین زده اند، گفت: تصویری از متهم تهیه شد و شاکی به محض مشاهده تصویری از چهره متهمان هر 2 متهم را مورد شناسایی قرار داد.

رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی پایتخت با بیان اینکه مخفیگاه متهمان در شهرستان بهارستان مورد شناسایی قرار گرفت، گفت: با هماهنگی مقام قضائی تیمی از کارآگاهان پایگاه پنجم پلیس آگاهی پایتخت برای دستگیری و بازرسی از مخفیگاه متهم اعزام شدند.

وی افزود: کارآگاهان با تحت مراقبت قراردادن مخفیگاه وی موفق شدند متهم را هنگام خروج از مخفیگاهش قبل از متواری شدن دستگیر و پس از انتقال به پایگاه پنجم پلیس آگاهی به 30 فقره سرقت به شیوه زورگیری و عادی با همکاری همدستش اعتراف کرد.

سرهنگ دولت خواه ابراز داشت: دستگیری متهم دوم پرونده نیز در دستور کار قرار دارد و متهم تا تکمیل پرونده با دستور قضائی در اختیار کارآگاهان پایگاه پنجم پلیس آگاهی قرار دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟