به گزارش رکنا،  رئیس کلانتری ۲۰۹ پایانه جنوب از دستگیری یک سارق کش رو زن در حیاط پایانه مسافربری جنوب خبر داد.

سرگرد ایوب صالحی در تشریح این خبر بیان داشت: روز گذشته با تماس تلفنی شهروندی مبنی بر وقوع درگیری بین 2 مرد در حیاط پایانه مسافری جنوب، تیمی از ماموران کلانتری برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی مراجعه و مشاهده کردند مرد میانسالی 50 ساله در حال درگیری با فرد دوم که 30 ساله است، می باشد.

این مقام انتظامی اظهار داشت: مرد 50 ساله مدعی بود که اموالش توسط این مرد 30 ساله هنگام شستشوی دستش سرقت شده است.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه برای بررسی و تحقیقات مقدماتی هر 2 فرد را به کلانتری منتقل کردند، تصریح کرد: فرد شاکی مدعی بود به سرویس بهداشتی مراجعه کردم و مشغول شستن دستم شدم و گوشی همراه و پاکت سیگارم را در کنار دستم گذاشتم، ولی در یک لحظه متوجه شدم که اموالم غیب شده است و به این مرد که در کنار دستم ایستاده بود، مظنون شدم.

وی افزود: ماموران در گام اولیه، تنها مظنون پرونده را مورد بازجوئی قرار دادند و متهم که پاسخ درستی به ماموران نمی داد مورد بررسی بیشتر قرار گرفت و در بررسی های انجام شده علاوه بر گوشی و پاکت سیگار مالباخته تعدادی اموال سرقتی از قبیل: سیم‌کارت، پاور بانک، گوشی و عابربانک که متعلق به سایر اشخاص بود، کشف شد.

سرگرد صالحی گفت: متهم که دیگر چاره ای جز اعتراف نداشت، اظهار کرد: از یک لحظه غفلت استفاده است و زمانی که متوجه شدم که مال باخته غفلت کرده ، وسوسه شدم و دزدی کردم.

رئیس کلانتری 209 پایانه جنوب در انتها اضافه کرد: تحقیق از متهم برای کشف سایر جرائم مشابه ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟