به گزارش رکنا،  رئیس کلانتری 167 دولت آباد از دستگیری 3 شرور که در محله دولت آباد پایتخت با ایجاد شرارت و عربده کشی، 5 خودروی شهروندان را تخریب کرده بودند، خبر داد.

 سرهنگ پیمان احمدی در تشریح این خبر، بیان داشت: ساعت 3 بامداد روز گذشته ششم مهرماه وقوع یک فقره شرارت در محل دولت آباد تهران که به منجر به تخریب شیشه خودروی 5 شهروند شده بود، اعلام شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه دستگیری عامل این عربده کشی و شرارت در دستور کار پلیس قرار گرفت، ادامه داد: بلافاصله تیمی از ماموران کلانتری در محل حاضر و مشاهده کردند که متهم با وصف اعتراض شهروندان همچنان در حال عربده کشی و تخریب خودروهای شهروندان است.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه یکی از متهمان بلافاصله دستگیر ولیکن 2متهم دیگر از محل گریختند، تصریح کرد: بلافاصله ماموران برای دستگیری 2 متهم دیگر نیز وارد عمل شدند و موفق شدند پس از دقایقی تعقیب و گریز هر 2متهم را که به هیچ یک از فرمان های پلیسی توجه نمی کردند، دستگیر کنند.

رئیس کلانتری 167 دولت آباد گفت: با دستگیری 3 متهم و حضور 5 شاکی در محل، متهمان به جرم ارتکابی اعتراف و اظهار کردند: برای خود نمایی و معروف شدن در محل عربده کشی می کردم و برای نشان دادن قدرتمان شیشه های خودرو ها را شکانده ایم.

سرهنگ احمدی تصریح کرد: هر 3 متهم برای تحقیقات تکمیلی به کلانتری منتقل شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟