به گزارش رکنا، روز گذشته برخی از کاربران فضای مجازی با انتشار پست هایی از دست گیری یک باند گسترده ماساژ مختلط در تهران خبر دادند. باند کثیفی که علاوه بر ماساژ،  به مشتری های خود خدمات جنسی نیز ارائه می دادند. به گفته کاربران فضای مجازی سرکرده این باند، برادرزاده یکی از نمایندگان  مجلس بوده است.

در پی انتشار این خبر در شبکه های اجتماعی کاربران فضای مجازی با داغ کردن هشتگ #آقازاده_ماساژور از راه اندازی این باند فاسد و خانه فساد توسط یکی از نزدیکان  نماینده مجلس که تا چند روز پیش با ژست حقوق زنان برای خودسوزی دختر آبی اشک می ریخت اعتراض کردند و صحبت های او در دفاع از حقوق زنان را تنها شعارهایی دانستند که برای اهداف  سیاسی مطرح می شود.

صحت و سقم این اخبار مشخص نبود تا اینکه دو تن از نمایندگان مجلس با انتشار پست هایی در صفحات شخصی شان این خبر را تایید کردند. محمد مهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با انتشار پستی نوشت:

«‌اتاق های فکرشان برای فرار از پاسخگویی، هر روز به دنبال حاشیه سازی و ایجاد دوقطبی های نخ نما هستند. ‎دختر آبی را مستمسک قرار دادند، تا جائیکه ‎پسر فوتبالی را فراموش کردند و امروز در منجلاب ‎آقازاده ماساژور فرو رفته اند.»

پروانه سلحشوری «آقازاده ماساژور» را تکذیب کرد / از خدا بترسید + سند

به گزارش گروه حوادث رکنا،  پروانه سلحشوری از اعضای فراکسیون امید مجلس شایعه‌ی اینکه برادرزاده‌اش تیم ماساژور به همراه کارهای جنسی دارد را تکذیب کرد. این شایعه با هشتگ آقازاده ماساژور توسط اصولگرایان در شبکه‌های اجتماعی بازتاب پیدا کرده است.

به گزارش رکنا، خانم سلحشوری با به اشتراک گذاشتن توییت دو عضو اصولگرای مجلس که شایعه درباره‌ی برادرزاده‌ی او را دامن زده بودند، در توییتر نوشت:

«فی قلوبهم مرض فزادهم الله مرضا و لهم عذاب الیم بما کانوا یکذبون (بقره-۱۰) دو برادرزاده ۴ و ۲۰ ساله دارم که اکنون در کنار خانواده خود در اهواز هستند. برادرم که فرزندش ۲۰ساله است، در نوجوانی به جبهه رفت و جانباز است. #از_خدا_بترسید و آخرت خود را فدای دنیای دیگران نکنید».

#آقازاده_ماساژور /

همچنین حجت الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی  نماینده مردم شریف فلاورجان در مجلس شورای اسلامی نیز در توییتر خود نوشت:

«‌کسی می تواند مدعی حقوق زنان باشد که حداقل یک گام مثبت برای بانوان این سرزمین برداشته باشد.

کاش به جای پرداختن هجویّاتی نظیر ‎دروغ دختر آبی ، حواسمان بیشتر به اطرافیانمان باشد.»

#آقازاده_ماساژور /

در ادامه نمونه هایی از پست های کاربران فضای مجازی را که با هشتگ #آقازاده_ماساژور در شبکه های اجتماعی منتشر شده است مشاهده می کنید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

#آقازاده_ماساژور /

#آقازاده_ماساژور /

 

#آقازاده_ماساژور /

#آقازاده_ماساژور /

#آقازاده_ماساژور /

#آقازاده_ماساژور /

#آقازاده_ماساژور /

#آقازاده_ماساژور /

#آقازاده_ماساژور /

#آقازاده_ماساژور /

#آقازاده_ماساژور /

باشگاه خبرنگاران

آیا این خبر مفید بود؟