به گزارش رکنا، این مرد شیشه‌ای ۲۱ تیر ۹۴ در منطقه تهرانسر مرتکب قتل شد. بازپرس ویژه قتل با حضور در محل جنایت با جسد زن 39 ساله‌ای روبه رو شد که از ناحیه پهلو و گلو با ضربه‌های چاقو کشته شده بود.

عمو سیا به زور وارد خانه ماشد

دختر 10 ساله مقتول در تحقیقات گفت: با مادرم در خانه بودیم که عمو سیاوش به آنجا آمد و قصد داشت به زور وارد خانه ما شود اما مادرم اجازه نداد. ناگهان عمو سیاوش با چاقو، چند ضربه به مادرم زد و از خانه فرار کرد.

یکی از همسایه‌ها نیز گفت: داخل خانه بودم که صدای داد و فریاد از طبقه پایین شنیدم. خودم را بلافاصله به راه پله‌ها رساندم و مردی حدوداً 30 ساله را دیدم که با سرعت از خانه خارج شد.

کارآگاهان به محل زندگی سیاوش در شهر اندیشه رفتند اما بررسی‌ها نشان می‌داد که مرد جوان پس از قتل متواری شده است. در ادامه اقدامات پلیسی و با تحت نظر قرار دادن محل‌های تردد احتمالی سیاوش، سرانجام وی 10 روز بعد از قتل در شهر کرج - بلوار حدادی- دستگیر شد.

سیاوش که به شیشه اعتیاد داشت ضمن اعتراف به قتل گفت: در کار نصب تجهیزات ماهواره‌ای هستم اما چهار ماه قبل بیکار شدم. برای اینکه بتوانم هزینه زندگی‌ام را تأمین کنم تصمیم به سرقت گرفتم. با اطلاع دقیقی که از وضعیت مالی برادرزنم و همسرش داشتم تصمیم گرفتم طلا و جواهرات آنها را سرقت کنم.

روز حادثه به خانه آنها رفتم، می‌خواستم وارد خانه شوم که مقتول مانع ورودم شد و شروع به داد و فریاد کرد. من هم که ترسیده بودم با چاقویی که به همراه داشتم چند ضربه به او زدم.

با اعترافات مرد جوان قضات دادگاه با توجه به درخواست اولیای دم برای قصاص، سیاوش را به قصاص محکوم کردند. با تأیید این حکم سیاوش قبل از ماه محرم در زندان رجایی شهر به دار مجازات آویخته شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟