به گزارش رکنا، معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس پایتخت، از کشف عرقیات دارویی، روغن خوراکی و مواد شوینده غیرمجاز در یک عملیات مشترک با معاونت غذا و دارویی دانشگاه علوم پزشکی ایران، خبر داد.

سرهنگ "تقی افرند"،  به تشریح جزییات این خبر پرداخت و گفت: با شکایت نماینده بازرسی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی تهران، در خصوص فعالیت مجرمانه و توزیع داروی غیر مجاز در یک واحد مسکونی در مرکز شهر تهران، تیمی از ماموران این یگان برای رسیدگی به موضوع وارد عمل شدند.

این مقام انتظامی عنوان داشت: در این راستا، ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی پایتخت، روز یکشنبه گذشته با همراهی و همکاری بازرسان معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی ایران، این واحد مسکونی را مورد بازرسی و بازدید قرار دادند که طی آن مشخص شد مالک این واحد مسکونی با تغییر کاربری، اقدام به تهیه و توزیع عرقیات دارویی، مواد شوینده و روغن خوراکی غیر مجاز و تاریخ مصرف گذشته می کند.

وی افزود: در بازرسی از محل نیز چهار هزار لیتر عرقیات دارویی غیرمجاز، شامپو، الکل صنعتی، روغن کنجد، شیره انگور، سرکه سیب و سرکه دبه ای تاریخ مصرف گذشته و فاسد شده کشف شد.

سرهنگ افرند، تصریح کرد: متهم این پرونده دستگیر و پس از تحقیقات انجام شده به جرم Crime خود اعتراف کرد و پس از تکمیل پرونده با هماهنگی از سوی دادیار شعبه اول ناحیه 26 تهران (جرایم پزشکی) محل مذکور به علت غیر مجاز بودن فعالیت، پلمب شد.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس Police پایتخت، در ادامه افزود: از این محل، حجم بالایی تجهیزات حجامت به صورت غیر استاندارد، نیز کشف شد که همگی توقیف و در اختیار کارشناسان معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی ایران قرار گرفت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟