به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمدرضا امیری اظهار داشت: کاراگاهان پلیس آگاهی استان به تازگی موفق به دستگیری یکی از کلاهبرداران حرفه‌ای شده که با جعل عناوینی مانند دادستان، قاضی، دکتر و غیره اقدام به کلاهبرداری گسترده از مردم کرده بود.

وی با بیان اینکه این فرد پس از کرایه خودروهای سواری از شهرستان‌های مختلف استان به سمت شهر کرمانشاه، در میانه راه و پس از آنکه خود را دادستان، قاضی دادگستری و غیره معرفی می‌کرد افزود: این فرد با جلب اعتماد راننده، در میانه راه اقدام به خرید آبمیوه و ریختن داروی بیهوشی در آن کرده و پس از خوراندن به آن‌ها نسبت به سرقت وجه نقد، گوشی همراه و دیگر وسایل با ارزش اقدام می کرد.

امیری عنوان کرد: شگرد دیگر وی اخاذی از زنان بود، به این طریق که وی پس از شناسایی زنان جویای کار، اعتماد آن‌ها را جلب و پس از خوراندن آبمیوه حاوی مواد بیهوشی، طلاجات، پول نقد و گوشی آن‌ها را به سرقت می‌برد.

رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه گفت: افرادی که مورد کلاهبرداری به شیوه‌های یاد شده از این فرد 48 ساله که دارای سوابق متعدد کیفری نیز هست قرار گرفته‌اند در اسرع وقت به شعبه 2 اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی واقع در میدان لشکر مراجعه کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟