به گزارش رکنا،  فرمانده انتظامی بردسکن با اشاره به اعلام یک فقره سرقت از باغ پسته گفت: مأموران با حضور در محل و با اشراف اطلاعاتی به یکی از سارقان سابقه دار مشکوک شدند و با هماهنگی مقام قضایی وی را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند. عباس نظافتی گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر یک فقره سرقت از باغ پسته، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی بردسکن افزود: مأموران با حضور در محل و با اشراف اطلاعاتی به یکی از سارقان سابقه دار مشکوک شدند و با هماهنگی مقام قضایی وی را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهش مقدار یک هزار کیلوگرم پسته سرقتی را نیز کشف کردند.

وی بیان کرد: متهم دستگیر شده با توجه به ادله و مستندات پلیس در بازجویی‌های به‌عمل آمده به 8 فقره سرقت پسته با همکاری 2 تن از دوستانش اعتراف کرد.

نظافتی با اشاره به دستگیری 2 همدست این متهم خاطرنشان کرد: همدستان سارق نیز در بازجویی‌های به عمل آمده، به سرقت یک تن پسته دیگر که در بازار به فروش رسانده بودند نیز اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی بردسکن متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده مقدماتی به منظور سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟