به گزارش رکنا، روز 10 تیر امسال پلیس 110 تهران در جریان سرنوشت وحشتناک پسر 30 ساله ای با نام شاهد قرار گرفت و خیلی زود تیمی از تجسس کلانتری 179 خلیج وارد عمل شدند.

در تحقیقات میدانی پسری به نام" محسن" که شاهد جنایت بود رازگشایی کرد.

زنده زنده شاهد 30 ساله را به آتش کشیدند

پسر وحشت زده به تیم پلیسی گفت : ساعت 12 ظهر بود که با شاهد در پارک کودک نشسته بودیم که "سعید و شادمهر" از دوستان مان به سمت ما آمدند ، سعید انگار با شاهد اختلافی داشت آن ها با هم بگو مگو کردند. سعید می گفت زود باش پولم را بده الان یک هفته است که مرتب امروز و فردا می کنی و شاهد از او فرصت می خواست همزمان با این درگیری شادمهر ناگهان از کیسه پلاستکی که در دست داشت یک شیشه نوشابه پر از بنزین را به سعید داد و او هم بلافاصله روی شاهد ریخت و فندک را روشن کرد و شاهد را به آتش کشید و فرار کردند.

با این ادعا و سرنخ؛ بازپرس شعبه هشتم دادسرای جنایی تهران دستگیری دو جوان آتش افروز در دستور کار قرار گرفت تا این که هردو فراری 11 تیرماه درمحدوده خلیج دستگیر شدند.

سعید و شادمهر با داستان سرایی ادعا کردند شاهد در حال مصرف مواد مخدر بود که چنین اتفاقی رخ داده است.

مرگ شاهد

شاهد روز 16 تیرماه به علت سوختگی شدید 50 درصدی روی تخت بیمارستان از پا درآمد و با ورود پرونده به مرحله جنایی تیمی از ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران برای رازگشایی وارد عمل شدند.

اعتراف

روز11 شهریور ماه سعید و شادمهر بعد از دروغ پردازی های زیادی اقرار کردند.

سعید گفت: یک هفته قبل از این اتفاق من یک گوشی موبایل دو میلیون تومانی به شاهد فروختم و قرار شد ظرف چندروز پول بدهد اما او شانه خالی می کرد برای این که زهر چشمی از شاهد بگیرم ، روز حادثه به محسن گفتم تا یک بطری شیشه نوشابه پر از بنزین تهیه کند و با مقتول تماس گرفتم و نزدش رفتم بعد دعوای مان بالا گرفت و تنها به دلیل زهر چشم گرفتن دست به چنین اقدامی زدم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟