به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی استان قم با اشاره به دستگیری 2 سارق حرفه‌ای در قم گفت: متهمان از یک کارگاه بافت قالی ابریشم، 25 تخته فرش به ارزش 8 میلیارد ریال سرقت کرده بودند. عبدالرضا آقاخانی اظهار کرد: در پی طرح شکایت مالک یک کارگاه بافت قالی در قم مبنی بر سرقت 25 تخته فرش ابریشم از کارگاه وی، بلافاصله موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قم قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان قم تصریح کرد: طی بررسی و تحقیقات پلیس، متهم فردی جوان و موتورسوار شناسایی و مشخص شد نامبرده طی 3 مرحله فرش‌ها را از محل خارج و با انتقال آن‌ها و تحویل به راکب مسن یک دستگاه موتورسیکلت، اموال مسروقه را به مکانی نامعلوم منتقل کرده بودند.

وی افزود: در ادامه کارآگاهان پلیس آگاهی استان در ساعاتی از شبانه روز ضمن حضور نامحسوس در مسیر تردد متهم اصلی، سرانجام وی را مشاهده و دستگیر کردند.

آقاخانی گفت: سپس طی تحقیقات از متهم، همدستش ساکن استان غربی کشور نیز شناسایی و کارآگاهان ضمن هماهنگی قضایی به استان مذکور اعزام و نامبرده طی عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان قم با اشاره به کشف اموال مسروقه شامل 25 تخته فرش ابریشم به ارزش 8 میلیارد ریال از منزل وی خاطرنشان کرد: در نهایت افراد مذکور به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟