به گزارش رکنا، براساس پرونده اتهامی این مرد شیطان صفت، اوایل تابستان سال ۹۷ مرد میان سالی به پلیس آگاهی رفت و ازمرد جوانی که دختر معلول ذهنی اش را مورد آزار قرار داده بود، شکایت کرد.

وی گفت: من یک دختر ۳۰ ساله به نام مریم دارم که معلولیت ذهنی دارد. دخترم دیروز از خانه بیرون رفت و بازنگشت. من که نگران او شده بودم، به همه جا سر زدم اما هیچ کدام از دوستان مریم از او خبر نداشتند تا این که شماره تلفن هایی را که با خانه ما تماس گرفته بودند، بررسی کردم و با کمک دختر بزرگم توانستم شماره تلفن یک مرد جوان را پیدا کنم که گمان می‌کردم مریم با او قرار داشته است. من با مرد جوان به نام کیوان تماس گرفتم و او را تهدید کردم و از او خواستم تا دخترم را به خانه برگرداند. چند ساعت بعد مریم که حالی آشفته داشت، به خانه بازگشت و من متوجه شدم مرد جوان او را آزار داده است.

تجاوز به مریم داخل وانت مرد شیطان صفت

به دنبال این شکایت، دختر جوان به پزشکی قانونی معرفی شد و کارشناسان در گزارشی اعلام کردند، وی تحت آزار قرار گرفته است. به این ترتیب و با اطلاعاتی که پدر مریم به پلیس داد، کیوان ردیابی و بازداشت شد.

وی هفته گذشته در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد. در ابتدای جلسه پدر مریم در جایگاه ویژه ایستاد و گفت: دخترم معلولیت ذهنی دارد به همین دلیل من از طرف او برای کیوان اشد مجازات را می خواهم.

وی با اشاره به متهم گفت: این مرد که می دانست دخترم معلولیت ذهنی دارد، او را فریب داد و بعد از چند بار تماس تلفنی با خانه مان به بهانه گردش، دخترم را با ماشین بیرون برد. او دخترم را سوار وانت کرد و برایش ساندویچ خرید و سپس داخل خودروی وانت او را آزار داد. او با بی رحمی تمام از دخترم سوءاستفاده کرده است . اگر من شماره تلفن او را پیدا نکرده بودم، نمی دانم می خواست چه بلایی سر دخترم بیاورد.

سپس کیوان روبه روی قضات ایستاد و جرمش را انکار کرد. وی گفت : چند سال پیش از همسرم جدا شدم و یک فرزند دارم و به تنهایی زندگی می کردم. مدتی قبل در خیابان مریم را سوار ماشین کردم. بعد از آن ماجرا او چند بار با من تماس گرفت و می‌گفت به من علاقه مند شده است .او حتی به من پیشنهاد داده بود تا با او ازدواج کنم اما چون می دانستم معلولیت ذهنی دارد، به حرف‌هایش اهمیتی نمی‌دادم. او به دروغ می‌گوید من او را آزار داده ام. من هرگز به دیدن او نرفتم و نمی‌دانم چه کسی او را آزار داده است.

وقتی قاضی پرونده گزارش پزشکی قانونی را که نشان می داد کیوان دختر جوان را آزار داده خواند، وی سکوت کرد و حرفی نزد.

در پایان جلسه، قضات وارد شور شدند و دیروز با توجه به مدرک های موجود در پرونده، وی را به استناد ماده 211 و 224 قانون مجازات اسلامی به دلیل زنا به عنف به اعدام محکوم کردند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟