به گزارش گروه حوادث رکنا، سرپرست محیط بانی شهرستان ارزوئیه گفت: نیروهای یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان طی گشت و کنترل پارک ملی خبر متوجه حضور یک گروه شکارچی متخلف در منطقه شدند.

مجید مهدی پور افزود: به دلیل تاریک شدن هوا به این نتیجه رسیدیم که تنها راه دستگیری متعرضان بستن مسیر آنها است لذا در مسیر شکارچیان کمین کردیم و حوالی ساعت سه و نیم صبح شکارچیان متخلف در تله کمین ماموران افتادند.

سرپرست محیط بانی شهرستان ارزوئیه با ذکر اینکه متخلفان چهار نفر بودند خاطرنشان کرد: ۲ نفر از این افراد مسلح و ۲ نفر دیگر کوله کش شکار بودند و زمانی خود را در دام ماموران دیدند اقدام به مقاومت و درگیری کردند لذا تعقیب و گریز توأم با درگیری رخ داد.

وی ادامه داد: این درگیری منجر به دستگیری یکی از متخلفان و کشف و ضبط مقداری گوشت، یک دوربین شکاری، مقداری فشنگ ساچمه و فشنگ گلوله زنی ۳۰۸، یک قبضه سلاح ساچمه زنی، لاشه و سر بریده شده سه راس کل و بز شامل ۲ رأس بز و یک رأس کل وحشی شد.

مهدی پور گفت: شکارچی دستگیر شده که حین این تعقیب و گریز از ناحیه ساق پای راست مصدوم شده بود، به مقام قضایی شهرستان معرفی شد که بنا به دستور موقتاً برای درمان با قید ضمانت آزاد شده تا پس از بازیابی سلامتی تحت بازجویی و بازپرسی قرار گیرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟