به گزارش گروه حوادثی رکنا، سرهنگ "رضا صادقی" در تشریح این خبر، بیان داشت: ساعت 00:20 بامداد روز گذشته طی تماس تلفنی فردی با سامانه تلفنی 110 اعلام شد پسر جوانی با استفاده بنزین و آتش زدن منزل پدر و مادرش آنان را تهدید به قتل کرده است.

وی بیان داشت: ماموران سریعا به محل اعزام شدند و مشخص شد فرد شرور پسر جوانی است که برای دومین بار با ریختن بنزین  روی فرش های منزل، منزل پدر و مادرش را به آتش کشیده و آن آنان را تهدید می کرده است.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه عوامل آتش نشانی نیز در محل حضور داشتند، افزود: با حضور ماموران در محل بوی شدید بنزین به مشام می ر سید و بنا به گفته پدر و مادر این شرور، وی برای دومین بار بود که منزل پدر و مادرش را به آتش کشیده است.

سرهنگ صادقی با بیان اینکه متهم پس از حضور ماموران در محل همچنان به رفتارهای خشن خود ادامه می داد و پدر و مادرش را تهدید می کرد، ابراز داشت: ماموران در ابتدا سعی کردند که با استفاده از دفاع شخصی او را کنترل کنند اما متهم مصر به انجام کارهای خشن خود داشت که در نهایت متهم در عملیات پلیسی مهار و دستگیر شد.

رئیس کلانتری 163 ولنجک در انتها، با بیان این که از این شرور پدر و مادرش شکایت دارند، گفت: متهم به کلانتری برای سیر مراحل قانونی منتقل شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟