به گزارش رکنا، سرهنگ احمد گودرزی در تشریح این خبر بیان داشت: هفت صبح روز گذشته بود که ماموران گشت کلانتری حین گشت زنی های خود در این محدوده به یک دستگاه سوناتای مشکوک پارک شده در کنار خیابان برخورد کردند که یک نفر از آن پیاده شده و در حال وارسی خودروی 206 پارک شده بود.

وی ادامه داد: هنگام نزدیک شدن ماموران به این فرد، سریعا او سوار بر صندلی شاگرد خودروی سوناتا، به همراه همدستش که راننده  بود از محل متواری شدند و طی تعقیب و گریز، پلیس مجبور به تیراندازی هوایی شد که با این حال متهمان همچنان به سمت خیابان نبرد جنوبی متواری بودند.

این مقام انتظامی افزود: در ادامه ماموران به صورت مستقیم چند تیر به سمت لاستیک های خودرو شلیک کردند در حالیکه متهمان چند عدد ضبط و پنل خودرو را از داخل به بیرون پرتاب می کردند؛ بعد از دقایقی خودرو بالاخره متوقف و راننده خودرو سریعا متواری شد و ماموران موفق به دستگیری همدست او شدند.

بنابراین گزارش، متهم دستگیر شده همان فردی است که توسط ماموران حین سرقت از خودروی پژو 206 دیده شده بود و تلاش های پلیس برای دستگیری همدست فراری او که صاحب خودروی سوناتای توقیف شده است، جریان دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟