به گزارش رکنا،سرهنگ حسن الهی، رئیس کلانتری 166 لواسانات در تشریح این خبر بیان داشت: شب جمعه گذشته بود که ماموران عملیات کلانتری در قالب چند تیم عملیاتی وارد عمل شدند تا یک طرح هماهنگ پیشگیری از جرایم را در این منطقه به اجرا در بیاورند.

وی ادامه داد: حین این عملیات، ماموران یک واحد عملیاتی به یک خودروی 207 برخورد کردند که در کنار جاده پارک شده بود و سرنشینان آن از سوی راننده پرایدی که خودرویش در همان حوالی پارک بود با استفاده از قمه مورد تهدید واقع شده بودند.

این مقام انتظامی افزود: در ادامه عملیات، سریعا به فرد قمه به دست دستور ایست داده شد که متهم سوار بر خودروی خود از ترس پلیس محل را ترک کرد و ماموران طی یک تعقیب و گریز و تیراندازی موفق به دستگیری متهم شدند.

وی ادامه داد: با دلالت متهم به کلانتری مشخص شد این فرد از سابقه داران در زمینه سرقت خودرو و زورگیری از شهروندان تهرانی می باشد که با حضور سرنشینان خودروی 207 به کلانتری، علیه متهم پرونده ای در زمینه سرقت از نوع زورگیری تشکیل شد.

بنابراین گزارش، در انتها متهم برای سیر مراحل قانونی پرونده در اختیار مقام محترم قضائی قرار گرفت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟