حجم ویدیو: 4.84M | مدت زمان ویدیو: 00:00:46

به گزارش رکنا، در پی وقوع یک فقره درگیری خونبار در روز جمعه 11مردادماه در ساعت 3 ظهر در منطقه بهار  88 آبادان موضوع به پلیس آبادان گزارش شد که بلافاصله مأموران به محل اعزام شدند.

 4نفر باسلاح سرد قمه مورد اصابت ضربات بسیار عمیق قرارگرفته اند که افراد درون درگیری ضمن تماس باخبرنگار رکنا اظهار داشتند : که برادرش چند وقتی است که با همسرش که دخترعمه اش است مشکل دارند که خانواده همسر برادرشان دراین موضوع مداخله کرد  وباعث درگیری شدند.

وی گفت:  پس از بالا گرفتن بحث میان برادرم و همسرش ماه گذشته زمانی که از سرکار باموتورسیکلتم درحال عبور از ایستگاه 8 بودم  . دو موتوسوار با سیم بوکسل به سرم ضربه وارد کرده و  از هوش رفتم.

مهاجمان نیز درحالی که من بیهوش بودم مرا موردضرب شتم قرار دادند و فهمیدم که این افراد ازطرف خانواده عمه ام برای زهرچشم گرفتن از برادرم مرا کتک زدند.

وی درادامه گفت :  پس از این درگیری همسر برادرم که دخترعم مان است را به خانه مادرش فرستادیم تا درگیری ها کمتر شود اما ساعت 3ظهرجمعه یک مأمور پلیس برای دادن احضاریه ازطرف خانواده عمه ام به درب منزل مان آمد که 2خودرو از خانواده همسر برادرم نیز آمده بودند.

 پس از بگو مگو و بحث میان دوطرف افراد سوار بر پژو با در دست گرفتن سلاح سرد و قمه به ماحمله کرده و 4نفر ازاعضای خانواده مان که پدرم یعنی دایی این افراد بود را سلاخی کردند.

در این درگیری کف دست یکی از برادرانم کنده شد و یکی دیگر ازاعضای خانواده مان از ناحیه ریه مورد اصابت قمه قرار گرفت که دراین رابطه مأموری که قصد دادن احظاریه را داشت اقدام به تیراندازی هوایی کرد که تیراندازی نیز هیچ تأثیری در حال این افراد نداشت.

این فرد در ادامه گفت:  در میان درگیری همان سیم بوکسلی که با آن یک ماه پیش ضربه خورده و بیهوش شدم درون درگیری دردستان خانواده عمه ام مشاهده کردم گفتنی است افراد زخمی مدعی شده اند که یکی از افراد قمه بدست شخصی روحانی است که 2نفر را با قمه زخمی کرده است که در بررسی ها مشخص شد که تمامی افراد زخمی شده در این درگیری خانوادگی از بیمارستان امروز مرخص شده وحال عمومی شان خوب است که موضوع جهت دستگیری عاملین این درگیری دردست بررسی است.

علی رنجکش

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟