به گزارش رکنا، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نیشابور گفت: در پی گزارش سرقت از یک مغازه موبایل فروشی در یکی از خیابان‌های شهر نیشابور تیمی از ماموران کلانتری۱۱ طالقانی به همراه کارآگاهان پلیس آگاهی پی گیری موضوع را در دستور کار قرار دادند.

سرهنگ حسین دهقانپور افزود:در بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد سارقان شبانه با نفوذ به داخل این مغازه ۶۷دستگاه گوشی تلفن همراه و ۲دستگاه تب لت به ارزش ۲میلیارد و ۲۵۰میلیون ریال سرقت کرده اند.

وی گفت کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی با اشراف اطلاعاتی یکی از متهمان را که از سارقان سابقه دار بود در شهر مشهد شناسایی و تیم رسیدگی کننده به پرونده با اخذ نیابت قضایی این فرد را در یک اقدام غافلگیرانه دستگیر و به منظور تحقیقات بیشتر به پلیس آگاهی نیشابور انتقال دادند.

دهقانپور افزود: متهم در مواجهه با ادله و مستندات پلیس تاکنون به چهار فقره سرقت مغازه موبایل فروشی در شهرستان‌های سبزوار، بجنورد و آشخانه با همدستی دو نفر دیگر اعتراف که دیگر همدستان متهم نیز در عملیات‌هایی جداگانه دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور گفت: تحقیقات از متهمان به منظور کشف سایر سرقت‌های احتمالی دیگر ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟