حجم ویدیو: 14.18M | مدت زمان ویدیو: 00:02:14

به گزارش رکنا، سردار هوشنگ حسینی اظهار داشت:‌ با تلاش ماموران نیروی انتظامی و آگاهی، سارق باتری خودرو در اردبیل دستگیر شد که بعد از دستگیری 96 دستگاه باتری که از خودروها سرقت شده بود، کشف و ضبط شد.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه سرقت باتری از خودروها در اردبیل نگرانی‌های زیادی را در بین مردم به وجود آورده بود در این زمینه نیروی انتظامی استان با برنامه‌ریزی مناسب در راستای کشف و شناسایی سارقان پیشگام شد و سارق حرفه‌ای راکه در گذشته نیز سوابقی داشت دستگیر کرد.

فرمانده نیروی انتظامی استان اردبیل از دستگیری سه مال‌خر در حوزه سرقت باتری خبر داد و افزود: برخی اقلام نظیر لب تاب و گوشی و اموال دیگر نیز از این سارق کشف شد.

حسینی بیان کرد: این سارق که در حین کمین زدن برای باتری خودروها بود با عملیات کارآگاهی نیروی انتظامی دستگیر و برای رسیدگی لازم پرونده به مراجع قضایی ارجاع داده شد.

فرمانده نیروی انتظامی استان اردبیل از مردم خواست تا همکاری لازم را با نیروی انتظامی داشته باشند تا نیروی انتظامی بتواند در سریع‌ترین زمانن ممکن نسبت به کشف اموال مسروقه و دستگیری سارقان اقدام کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟