به گزارش رکنا،سردار احمد طاهری امروز  در تشریح این خبر گفت: سوم مرداد ماه سال جاری، یک فقره تیراندازی منجر به جرح در بلوار امام خمینی (ره) شهر چابهار به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام و بلافاصله عوامل انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی های به عمل آمده مشخص شد راننده یک دستگاه تاکسی مسافربری که در ایستگاه مسافربری "نوبندیان" در انتظار مسافر ایستاده بوده توسط سرنشین یک دستگاه پژو 405 مورد اصابت گلوله قرار گرفته و پس از انتقال به بیمارستان امام علی(ع) با وجود تلاش های تیم پزشکی روز بعد از حادثه به علت شدت جراحات وارده فوت کرده است.

سردار طاهری عنوان کرد: کارآگاهان دایره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی چابهار با بررسی اظهارات شاهدان عینی در محل و یک سری تحقیقات میدانی ضارب را که یک تبعه پاکستانی غیرمجاز است را شناسایی کردند.

این مقام انتظامی گفت: تیم عملیات ویژه پلیس آگاهی پس از هماهنگی قضائی با بازپرس شعبه اول دادسرای چابهار مخفیگاه متهم را در محدوده خیابان حافظ محاصره و در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه او را دستگیر و در بازرسی از محل یک قبضه سلاح کلت کمری ،یک تیغه خشاب حاوی3عدد تیر جنگی کردند.

جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان بیان داشت: در بازجوئی های به عمل از متهم مشخص شد خواهر زاده متهم با پرداخت 240 هزار روپیه پاکستانی او را برای کشتن دایی اش اجیر کرده است.

وی با اشاره به ادامه تحقیقات برای دستگیری متهم دیگر این پرونده خاطرنشان کرد: در ادامه بررسی ها مشخص شد قاتل 33 ساله فردی سابقه دار و به جرم قتل 7 تن از اعضای یک خانواده در شهر"لیاری" ایالت بلوچستان پاکستان تحت تعقیب پلیس اینترپل بوده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟