به گزارش رکنا ، مسعود حاج لوئی وکیل اولیای دم میترا استاد در رابطه با شایعه دریافت رضایت خانواده محمد علی نجفی از خانواده میترا استاد با واسطه رئیس اهل حق اظهار کرد: تمام صحبت‌ها در رابطه با دریافت رضایت، شایعه است و صحت ندارد.

علیزاده طباطبایی و مهدی خزعلی در یک نشست از درخواست سید نصرالدین حیدری رییس اهل حق برای بخشیدن نجفی خبر داده بودند.

او افزود: از این دست شایعات در فضای مجازی زیاد است که هیچ کدام صحت ندارد.

مذاکره وکیل نجفی برای گرفتن رضایت ادامه دارد

وکیل اولیای دم میترا استاد در پاسخ به این سوال که آیا خانواده نجفی برای دریافت رضایت اقدامی کرده‌اند؟ گفت: تاکنون آقای گودرزی وکیل مدافع نجفی دو مرتبه برای مذاکره مراجعه کرده است، اما به نتیجه‌ای نرسیدیم.

حاج لوئی تصریح کرد: اگر مطلب جدیدی باشد، به اطلاع همه خواهیم رساند.

گفتنی است؛  پیش از این حمیدرضا گودرزی، وکیل نجفی گفته بود: به دنبال تقاضای خانواده محترم دکتر نجفی و تلاش تعدادی از معتمدین طرفین برای تشکیل جلسات مذاکره به منظور صلح و سازش سرانجام مورد موافقت خانواده محترم داغدیده قرار گرفت و به‌عنوان وکیل‌مدافع دکتر نجفی موفق شدم دیدارهایی برای تشفی خاطر بازماندگان و حل‌وفصل موضوع برگزار کنم. در این نشست‌ها با پدر و مادر داغدار مرحومه و همچنین آقای مسعود استاد به‌عنوان نماینده تام‌الاختیار اولیای‌دم بحث و گفت‌وگوهایی را آغاز کردیم که می‌تواند در حل مسالمت‌آمیز پرونده راهگشا باشد. امیدواریم تلاش خانواده دکتر نجفی برای تشفی خاطر و دلجویی از خانواده محترم استاد به لطف خداوند متعال به نتیجه مطلوب برسد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟