به گزارش رکنا،  رئیس کلانتری ۱۱۰ شهدا از دستگیری راننده ای زورگیر با شکایت زن سالخورده خبر داد و گفت: دستگیری متهم دوم در دستور کار قرار دارد.

 سرهنگ "رضا حیدری" در تشریح این خبر، بیان داشت: ساعت ۲۱ جمعه هفته گذشته بیست هشتم تیرماه امسال، خانم مسنی به کلانتری تماس و اظهار داشت: راننده و مسافر یک دستگاه خودروی سواری پراید قصد زورگیری از وی داشتند که با توجه به حساسیت موضوع ماموران عملیات کلانتری سریعا به محل اعلامی اعزام شدند.

وی عنوان کرد: خانم سالخورده مدعی بود در خیابان سوار بر خودروی مسافرکشی شده است که پس از طی مسافتی کوتاه، مردی نیز به عنوان مسافر سوار بر خودروی سواری شده است. در حوالی میدان شکوفه مسافر، سلاح سردی را زیر گردنش قرار می دهد و می گوید باید کیف ات را تحویل بدهی. وی که به شدت ترسیده بود، شروع به جیغ زدن می کند. راننده، خودرو را متوقف و وی را به بیرون انداخته و از محل می گریزند.

سرهنگ حیدری بیان داشت: با توجه به اینکه پیرزن موفق شده بود پلاک خودرو را هنگام فرار متهمان حفظ کند، این شماره پلاک در اختیار تمامی واحدهای گشتی قرار گرفت و پس از ساعتی ماموران موفق شدند خودروی سواری پراید را متوقف و راننده آن را دستگیر و به کلانتری دلالت داده شدند.

کلانتر محله شهدا گفت: زن سالخورده در همان بدو ورود متهم به کلانتری وی را مورد شناسایی قرار می دهد و متهم نیز درحالی که چاره ای جز اعتراف نداشت به جرم ارتکابی اعتراف و انگیزه خود را رسیدن به مال هنگفت از طریق کیف پول پیرزن معرفی می کند!

سرهنگ حیدری در انتها اعلام کرد: دستگیری متهم دیگر پرونده در دستور کار پلیس قرار دارد و متهم ۳۵ ساله دستگیر شده با تشکیل پرونده ای به مقام محترم قضائی معرفی شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟