روز گذشته فردی دستگیر شد که در پوشش نظافت از منزل دست به سرقت می‌زده است.سرهنگ احمد ناصری رئیس کلانتری ۱۲۵ یوسف آباد در خصوص این پرونده گفت: در وهله اول مالباخته‌ای در محله امیرآباد اعلام کرد که فردی با پوشش خدماتی و نظافتی مقداری طلاجات به ارزش بالغ بر ۳۰۰ میلیون به سرقت برده است.

ناصری با بیان اینکه بعد از حدود ۲ ماه کار فنی و پلیسی هویت متهمه را شناسایی کردیم، افزود: بعد از شناسایی متهمه متوجه شدیم که وی سوابقی را در همین زمینه داشته است و دستگیری او در اولویت کار قرار گرفت.

رئیس کلانتری ۱۲۵ یوسف آباد در ادامه افزود: طی استعلامی که از کلانتری‌های همجوار داشتیم، به این نکته رسیدیم که این نوع سرقت در محدوده آن‌ها صورت گرفته است، اما دسترسی به محل سکونت متهمه برای هیچکدام میسر نبود.

وی اظهار کرد: در نهایت با اقدامات پلیسی محل سکونت متهمه در منطقه جاده ساوه، شناسایی و با دستور قضایی حوالی ساعت ۶ صبح عوامل تجسس وارد موقعیت شدند و متهمه را دستگیر کردند.

به گفته ناصری در محل سکونت متهمه، حدودا ۲۰۰ گرم موارد زینتی، تعدادی سیم کارت و گوشی و. کشف شده است.

رئیس کلانتری ۱۲۵ یوسف آباد، با توجه به میزان شکات، تعداد سرقت‌های این متهمه را بالغ بر ۵۰ فقره پیش بینی کرد.

یکی از شکات ارزش طلای سرقت شده از منزل خود را ۳۰۰ میلیون و فرد دیگری ۲۰۰ میلیون تومان اعلام کرد.

علاوه بر این متهمه، تعدادی کارت ملی را سرقت و با آن سیم کارت ثبت کرده است.

توضیحات سرهنگ احمد ناصری رئیس کلانتری ۱۲۵ یوسف آباد را در مورد دستگیری و شیوه فعالیت فردی که در پوشش کار در منزل به عنوان نظافتچی اقدام به سرقت می کرد را می توانید ببینید:برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟