به گزارش گروه حوادث رکنا، روز گذشته درگیری دسته جمعی در یکی از خیابان های منطقه بهار به ماموران پلیس آبادان مخابره شد که تیمی از ماموران برای پایان دادن به این درگیری خیابانی وارد عمل شدند.

ماموران با حضور در محل درگیری در گام نخست این نزاغ دسته جمعی که بین اهالی 2 همسایه بود را پایان دادند که در این صحنه مردی به سمت ماموران رفت و گفت که صبح از خانه بیرون رفتم و بعد از آن پسر همسایه که عدنان 17 ساله با اطلاع از اینکه دختر همسایه در خانه تنها است از روی دیوار وارد خانه شده و قصد اجرای نیت شیطانی را داشته که دختر جوان شروع به جیغ و فریاد می کند.

تیم پلیسی در ادامه متوجه شدند که عدنان برای ساکت کردن دختر جوان دست به چاقو شده و حتی با تیزی چاقو اقدام به زخمی کردن گردن دختر جوان می کند و در ادامه همسایه ها و خانواده دختر جوان با توجه به فریادهای دختر جوان وارد خانه شده و با پسر جوان که اعتیاد به مواد مخدر دارد درگیر شده و عدنان در این صحنه به شدت کتک می خورد.

در ادامه مشخص که خانواده دختر جوان اصرار داشته تا خانواده عدنان از آن محل به جای دیگری بروند تا این درگیری طایفه ای ادامه نداشته باشد.

بنا بر این گزارش، تحقیقات پلیسی برای مشخص شدن ادعاهای خانواده دختر جوان در حال بررسی است و بزرگان 2 طایفه برای حل این مسئله جلسه ای تشکیل داده اند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

علی رنجکش

 

 

آیا این خبر مفید بود؟