به گزارش رکنا، سرهنگ روح اله گراوندی اظهار کرد: در پی وقوع یک فقره سرقت مسلحانه در باغات در یکی از مناطق شهرستان با توجه به حساسیت موضوع، مورد به صورت ویژه در دستور کار این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: مأموران پس از حضور در محل سرقت و بازبینی آثار به جا مانده سرنخ‌هایی از سارقان به دست آوردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: مأموران پس از انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی گسترده در نهایت موفق شدند هویت اعضای یک باند سارقان مسلح را شناسایی کنند.

سرهنگ گراوندی ادامه داد: با هماهنگی قضائی و طی عملیات‌هایی منسجم و غافلگیرکننده، مأموران پلیس آگاهی با همکاری پلیس اطلاعات، کلانتری ۱۵ و پاسگاه قبله‌ای موفق شدند سه سارق مسلح باغات را کمتر از ۶ ساعت دستگیر کرده و در بازرسی از مخفیگاه متهمان یک قبضه اسلحه جنگی کلاش، یک اسلحه شکاری و یک کلت کمری بادی را کشف کنند.

فرمانده انتظامی دزفول در پایان ضمن اشاره به شناسایی سارقان توسط مالباختگان و انجام تحقیقات از متهمان برای کشف سرقت‌های احتمالی دیگر، امنیت شهروندان را خط قرمز پلیس دانست و اظهار کرد: پلیس با افرادی که بخواهند با اقدامات خود باعث سلب آرامش و آسایش شهروندان شوند هرگز مماشات نکرده و برابر قانون به جد با آنها برخورد خواهد کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟