نجفی قتل میترا استاد شهردار تهران

نجفی قتل میترا استاد شهردار تهران

 

به گزارش رکنا، زهرا نجفی به عنوان مطلع در پرونده ی قتل میترا استاد به دستور قاضی دکتر کشکولی پشت تریبون دفاع قرار گرفت و با تسلیت به خانواده ی میترا استاد سوگند یاد کرد که هیچ حرفی به جز مشاهدات خود به درستی بیان نکند. زهرا نجفی در خصوص روز حادثه گفت: روز 7 خرداد ماه امسال راننده ی پدرم همراه با 2 عدد کیف به خانه امان مراجعه کرد که داخل یکی از کیف ها نامه ای 3 صفحه ای بود با توجه به این که در پایان نامه پدرم از ما و خانواده و دوستان حلالیت طلبیده بود و انا الله وانا علیه راجعون گفته بود نگران شدم

وی ادامه داد که آقای آقازاده هم خیلی هراسان بود وگفت موقع خروج از ساختمان روی شلوارک پدر لکه های خون دیده بوده است و احتمال می داد که اتفاق بدی افتاده باشد. با شوهرم تماس گرفتم و ایشان به خانه بازگشت. من و همسرم همراه راننده ی پدرم به خانه ی میترا استاد در منطقه ی سعادت آباد رفتیم و هرچه در زدیم کسی پاسخگو نبود . از آقای آقازاده با توجه به این که کلید خانه را داشت خواستم در را باز کند و وارد خانه شد. همان لحظه هم پسر میترا استاد هم رسید. آقای آقا زاده ( راننده ی پدرم) به اتاق خواب رفت و پس از باز کردن در حمام با صدای بلند فریاد زد با ابولفضل که وارد حمام شدم و با جسد میترا استاد که به حالت نشسته داخل وان حمام بود رو به رو شدم.

وی افزود به بدن میترا دست زدم بدن میترا سرد بود .

وی در خصوص سوال آقای کشکولی که از جسد اولین عکس راگرفته گفت: وقتی وارد حمام شدم از همسرم خواستم با اورژانس تماس بگیرد و چون اورژانس گفته بود که او را بخوابانیم من با توجه به این که نمی خواستم صحنه بهم بخورد یک عکس از میترا استاد که داخل وان حمام بود گرفتم. وی ادامه داد ابتدا نمی دانستیم که میترا تیر خورده باشد با دستور  اورژانس او را خواباندیم و آن را ماساژ قلبی دادیم که دیدم روی سینه ی سمت چپ او سوراخ است و با فشارما از آن خون بیرون می ریزد سپس پوکه ها را کف حمام دیدم و از شوهرم خواستم دیگر ادامه ندهد. زهرا نجفی در خصوص ورود پسر میترا به داخل خانه گفت راننده ی پدرم نفر اول بود که در را باز کرد و وقتی همسرم متوجه خون داخل حمام شد مانع ورود مهیار پسر میترا به داخل حمام شد تا صحنه را نبیند.

وی در خصوص خون داخل حمام گفت کف حمام خون خشک شده بود وقتی اورژانس وارد خانه شد عنوان کرد دو ساعت از ماجرای قتل می گذرد و بدن میترا خشک و برهنه بود و یک حوله روی بدن وجود داشت زهرا نجفی درباره صحنه داخل وان حمام گفت پای راست بیرون از وان و دست راست به صورت جمع شده بیرون از وان حمام و پای چپ به صورت جمع شده داخل وان و گردن مقتول به سمت چپ جمع شده بود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟