به گزارش رکنا، درپی وقوع درگیری خونین درساعت 8 شب 15 تیر ماه اعضای یک طایفه به خاطر اختلافاتی که با هم داشتند درگیر شده بودند  و با تفنگ کلاشینکف و شکاری به سمت هم تیراندازی کردند که در این تیراندازی یک زن و 6 مرد زخمی شدند.

تجسس‌های پلیسی ادامه داشت تا اینکه مشخص شد یکی از مصدومان این تیراندازی که هدف 4 گلوله قرار گرفته به کام مرگ فرو رفته است.

بررسی‌ها نشان از آن داشت اعضای یک طایفه بر سر یک کوچه اختلاف داشتند که یک خانواده ادعا کرده صاحب یک کوچه است و خانواده دیگری نیز ادعای مالکیت می‌کند که یکی از طرفین این درگیری، کوچه را با گذاشتن چوب بسته و همین شروع درگیری بین آنها می شود.

تیم پلیسی در گام بعدی متوجه شد که مردان مسلح از درون نخلستان ها و در حالی که پشت چند زن پنهان شده بودند وارد محل درگیری شده و شروع به تیراندازی کرده اند.

در حالی که تحقیقات برای دستگیری عاملان این تیراندازی مرگبار ادامه داشت از بیمارستان خبر رسید که یکی دیگر از مصدومان این تیراندازی فوت کرده است.

بنابر این گزارشات یک منبع آگاه از پلیس آبادان  به رکنا گفت:  به نظر می رسد دو نفری که در این درگیری به قتل رسیدند در یک دوئل به سوی یکدیگر تیراندازی کرده و کشته شده اند.

هر دو فردکشته شده قاتل یکدیگر هستند و در این رابطه مأمورین پلیس آگاهی باتحقیقات پلیسی و استفاده از منابع اطلاعاتی موفق به شناسایی چندین نفر ازضاربین و عاملین اصلی این درگیری شدند.

سلاح هایی که در  درگیری خونین استفاده شده بود کشف و ضبط شد و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد گفتنی است در درگیری 15تیرماه بین اعضای یک طایفه یک زن و چند مرد مورد اصابت گلوله در منطقه فیاضیه آبادان قرار گرفتند.

علی رنجکش

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟