به گزارش گروه حوادث رکنا، شامگاه شنبه 15 تیرماه سال جاری ماموران کلانتری 11 ولیعصر در جریان تیراندازی‌های هولناک در منطقه فیاضیه قرار گرفتند و خیلی زود تیمی از ماموران برای تحقیقات پلیسی در محل حاضر شدند.

ماموران با حضور در محل مشاهده کردنداعضای یک طایفه به خاطر اختلافاتی که با هم داشتند درگیر شده و با تفنگ کلاشینکف و شکاری به سمت هم تیراندازی کردند که در این تیراندازی یک زن و 6 مرد زخمی شدند.

تجسس‌های پلیسی ادامه داشت که مشخص شد یکی از مصدومان این تیراندازی که هدف 4 گلوله قرار گرفته به کام مرگ فرو رفته است.

بررسی‌ها نشان از آن داشت اعضای یک طایفه بر سر یک کوچه اختلاف داشتند که یک خانواده ادعا کرده صاحب یک کوچه است و خانواده دیگری نیز ادعای مالکیت می‌کند که یکی از طرفین این درگیری، کوچه را با گذاشتن چوب بسته و همین شروع درگیری بین آنها می شود.

تیم پلیسی در گام بعدی متوجه شدند که مردان مسلح از درون نخلستان ها و در حالیکه پشت چند زن پنهان شده بودند وارد محل درگیری شده و شروع به تیراندازی کرده اند.

در حالی که تحقیقات برای دستگیری عاملان این تیراندازی مرگبار ادامه داشت از بیمارستان خبر رسید که یکی دیگر از مصدومان این تیراندازی فوت کرده است.

بنا بر این گزارش، تحقیقات پلیس برای دستگیری عاملان این درگیری مسلحانه ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

علی رنجکش

آیا این خبر مفید بود؟