حجم ویدیو: 13.18M | مدت زمان ویدیو: 00:01:52

به گزارش گروه حوادث رکنا، چندی قبل ماموران پلیس تهران در جریان سرقت لوازم داخل خودروی زانتیا در غرب تهران قرار گرفتند و تیمی از ماموران کلانتری 118 ستارخان برای دستگیری عامل این دزدی ها وارد عمل شدند.

ماموران در گام نخست به سراغ دوربین های مداربسته در محل های سرقت رفته و خیلی زود مشخص شد که عامل این دزدی ها یک زن جوان است.

تجسس های پلیسی ادامه داشت تا اینکه ماموران با اقدامات فنی و پلیسی موفق به دستگیری زن جوان شدند.

زن جوان در اعترافاتش گفت: من در دوران مدرسه و دانشگاه همیشه درس خوان و نفر اول بودم تا اینکه با یک دختر دانشجو که از شهرستان به تهران آمده بود آشنا شدم.

وی افزود: دوستانم خیلی نصیحت کردند که با او دوستی نکنم چون شنیده بودند برادرش و خانواده اش از خلافکارهای حرفه ای هستند اما گوش نکردم و با او صمیمی شدم تا اینکه یک بار از روی کنجکاوی به محل قرار دوستم رفتم و به جای او مواد خریدم که پس از مصرف مواد 8 ساعت با گوشی ام بازی کردم.

زن جوان گفت: وقتی به خودم آمدم دیدم معتاد شدم و از روی هیجان با کسانیکه دزدی می کردند همراه می شدم و این در حالی بود که نیاز به پول نداشتم و تنها برای هیجان این کار را می کردم تا اینکه خودم یاد گرفتم و دست به سرقت زدم و تنها با یک پیچ گوشتی درها را باز می کردم.

بنا بر این گزارش، متهم برای سیرمراحل قانونی در اختیار مقام قضایی قرار گرفته است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟