سرهنگ علی عسگری گفت: در پی انجام اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز بر سوژه‌های فعال در امر تهیه و توزیع مواد مخدر، مشخص شد که فردی با تشکیل یک باند خانوادگی مبادرت به خرید و فروش مواد مخدر به صورت گسترده در استان‌های البرز و تهران می‌کنند.

وی افزود: با تلاش‌های شبانه روزی و بی وقفه و تعقیب و مراقبت‌های مستمر مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز، منزل سوژه در سرآسیاب ملارد شناسایی و با رصد و پایش تحرکات نامبرده، محرز شد که نامبرده مقادیر قابل توجهی مواد مخدر را در منزلش مخفی کرده و در صدد فروش آن بین مشتریان است.

سرهنگ عسگری بیان کرد: موضوع به پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی ویژه غرب استان تهران اطلاع داده شد و اکیپی از مأموران پلیس البرز و شهرستان ملارد به صورت مشترک ضمن محاصره منزل متهم در ورود به آنجا چهار نفر شامل سه مرد و یک زن را دستگیر و در بازرسی از منزل آنها مقدار ۴۶ کیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر حشیش که به طرز ماهرانه‌ای داخل کمد دیواری جاسازی شده بود، کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز گفت: متهمان به همراه مواد مخدر کشف شده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

کشف بیش از ۱۱۴ کیلوگرم تریاک در محور کرج-ماهدشت

فرمانده انتظامی البرز هم از کشف بیش از ۱۱۴ کیلوگرم تریاک در محور کرج-ماهدشت خبر داد.

سردار عباسعلی محمدیان گفت: در پی دریافت گزارش‌هایی مبنی بر تهیه و توزیع مواد مخدر توسط سه نفر سوداگر مرگ در سطح استان البرز، شناسایی و دستگیری متهمان در دستور کار پلیس مبارزه با مواد‌مخدر استان البرز قرار گرفت.

وی افزود: در پی رصد اطلاعاتی مأموران محرز شد که اعضای این باند مقادیر قابل توجهی مواد مخدر را از قاچاقچیان در شرق کشور خریداری و به استان البرز انتقال و در صدد فروش مواد به مشتریان خود هستند.

سردار محمدیان بیان کرد: مأموران با انجام اقدامات پلیسی و تلاش‌های شبانه روزی، خودرو متهمان را شناسایی و پس از اطمینان از تحویل گرفتن مواد و حمل آنها با دو دستگاه خودرو سمند و پژو پارس، آنها را تحت تعقیب قرار داده و در یک موقعیت مناسب در محور کرج_ ماهدشت متوقف کردند.

فرمانده انتظامی استان البرز اظهار کرد: متهمان دستگیر و در بازرسی از خودرو سمند مقدار ۱۱۴ کیلو و ۶۰۰ گرم ماده مخدر از نوع تریاک کشف و خودرو‌ها نیز توقیف شدند.

به گفته سردار محمدیان، متهمان به همراه مواد مخدر مکشوفه برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟