حجم ویدیو: 2.29M | مدت زمان ویدیو: 00:00:21

به گزارش گروه حوادث رکنا، عصر روز شنبه یکم تیر ماه در پی تماس تلفنی تعدادی از شهروندان مبنی بر حضور چند نفر دختر و پسر در پارک پلیس منطقه تهران پارس و انجام حرکات نامتعارف و به دور از شئونات اخلاقی از سوی آنان، واحد گشت کلانتری برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

در بررسی اولیه مشخص شد ۵ نفر دختر و پسر با پوشش نامناسب و حرکات نامتعارف و با انجام شوخی های سخیف و به دور از شئونات اخلاقی و عرف جامعه با یکدیگر، موجب نارضایتی و اعتراض مردم داخل پارک شدند.

ماموران پس از حضور در محل، ابتدا ضمن ارشاد و امربه معروف و نهی از منکر این افراد، آنان را به رعایت عفت و هنجارهای اجتماعی دعوت کرده که در مقابل این رفتار مامور پلیس ، یکی از این افراد ضمن ایجاد جوسازی شروع به فحاشی نسبت به ماموران کرده که در نتیجه این ماجرا (سه پسر و دو نفر دختر) دستگیر و به کلانتری انتقال داده می شوند.

لازم بذکر است ، برخورد با اینگونه جرایم که موجب جریحه دار شدن عفت عمومی جامعه می شود علاوه بر اینکه از مطالبات جامعه به شمار می آید از وظایف پلیس نیز محسوب می شود.

همچنین بنا بر دستور فرمانده محترم پلیس پایتخت علاوه بر با انجام تحقیق از شاهدان این ماجرا، فیلم کامل این اتفاق که بخش هایی از آن در فضای مجازی منتشر شده است به دقت مورد بررسی و بازبینی قرار گرفته و چنانچه مامور پلیس مرتکب خطایی خارج از چهارچوب مقررات شده باشد با وی برخورد و نتیجه متعاقبا اعلام خواهد شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟