حجم ویدیو: 1.14M | مدت زمان ویدیو: 00:00:12

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است رفتار وحشیانه یک جوان اهل منچستر انگلیس با سگ خانگی‌اش را به تصویر می‌کشد. ضرب‌وشتم این حیوان توسط «ادن چمو»، ۱۸ ساله موجب شد او به مدت ۳ سال از نگهداری هر حیوانی منع شود.
ویدئویی که تبدیل به ویدئویی داغ در شبکه‌های اجتماعی شده است رفتار وحشیانه این جوان با این سگ را نشان می‌دهد. در این ویدئو مشاهده می‌شود در حالی که حیوان زبان بسته به پشت بالشت مبل پناه برده است، او با مشت به سر و صورت آن می‌کوبد. این ویدئو نشان می‌دهد که این جوان در حالی که به شدت فریاد می‌زند مشت‌های خود را روی سر این حیوان فرود می‌آورد. این در حالی بود که دوست ادن که در اتاق حضور داشت به صورت مخفیانه با تلفن همراه خود از این صحنه وحشتناک فیلم تهیه کرد. بنا به گزارش رسانه‌های محلی انگلیس این حادثه در تاریخ ۵ نوامبر و در منزل شخصی این جوان در شهر منچستر انگلیس رخ داد.
پس از انتشار گسترده این ویدئو، کاربران در سراسر انگلیس با گزارش این ویدئو از انجمن سلطنتی جلوگیری از خشونت علیه حیوانات (RSPCA) خواستند این مورد حیوان‌آزاری را بررسی کند. ادن پس از بازداشت جمعه در دادگاهی در منچستر حضور یافت و به اتهام حیوان آزاری مورد محاکمه قرار گرفت. طبق حکم دادگاه، او به استرداد سگ به یک مرکز نگهداری از حیوانات، ۳ سال منع در نگهداری حیوانات، ۱۲ ماه خدمت اجتماعی، ۸۰ ساعت انجام کار بدون دستمزد و پرداخت ۳۰۰ یورو جریمه محکوم شد.
گفتنی است؛ حیوان‌آزاری این جوان انگلیسی در حالی خبرساز می‌شود که چند روز پیش نیز شکنجه و اذیت و آزار یک توله خرس توسط چند مرد بومی در یکی از مناطق محلی رومانی خبرساز شده بود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟