سرهنگ‌حسین براری پیش از ظهر امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: به دنبال اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر یک فقره درگیری که طی آن سرنشینان یک دستگاه خودروی پراید قصد زورگیری و سرقت یک دستگاه خودروی دیگر را داشته اند، تیمی از ماموران به سرعت در محل حاضر شدند.

فرمانده انتظامی کرمانشاه ادامه داد: پس از حضور پلیس در محل، فردی به ماموران مراجعه و عنوان کرد که 5 سرنشین یک دستگاه خودروی پراید با تهدید اسلحه قصد سرقت خودروی وی را داشته اند که پس از مقاومت در برابر آن ها و اطلاع به پلیس از صحنه متواری شده اند.

وی گفت: با دریافت این گزارش، ماموران پلیس حین گشتزنی موفق به شناسایی خودروی پراید افراد زورگیر شدند و سارقان نیز با مشاهده ماموران ضمن بی توجهی به اخطارهای ایست پلیس به سرعت اقدام به فرار کردند.

براری یادآور شد: در این تعقیب و گریز ماموران با استفاده از قانون به کار گیری سلاح و شلیک سه تیر هوایی و 2 تیر به لاستیک خودروی افراد زورگیر موفق به توقیف آن شدند.

وی گفت: خودروی متعلق به سارقان زورگیر در حوالی پل ولایت متوقف و ماموران با کمک 2 گشت دیگر پلیس، هر 5 سرنشین پراید را دستگیر کردند.

براری همچنین با اشاره به زخمی شدن یکی از سارقان و انتقال وی به بیمارستان، از ادامه تحقیقات از 4 زورگیر دیگر خبر داد و گفت: همزمان با این تحقیقات تاکنون 3 شهروند با مراجعه به کلانتری شکایت خود را از این باند که قصد سرقت خودروهای آنان را نیز داشته اند، اعلام کردند.

رئیس پلیس شهرستان کرمانشاه در پایان گفت: پلیس برای تامین امنیت شهر و برخورد با سارقان و زورگیران قاطعانه عمل کرده و تحت هیچ شرایطی اجازه ناامنی به چنین اراذلی را نمی دهد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟