2 سارق جوان پس از تعقیب و گریز پلیسی با شلیک ماموران زمینگیر شدند.

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ پرویز حسینی فر رییس کلانتری ۱۳۱ شهرری گفت: ساعت ۲:۵۵ بامداد امروز تیمی از ماموران کلانتری درگشت زنی در خیابان ۲۴ متری رازی خودروی پراید مواجه شده که سرنشین آن با پیاده شدن از خودرو در حال سرقت از صندوق عقب یک خودرو ۴۰۵ بود.

وی افزود: سرنشین خودرو با مشاهده ماموران سریعا با سوار شدن بر خودرو از محل متواری شد که ‌ماموران به تعقیب آنان پرداختند و در حالیکه دستور ایست پلیس صادر شد اما دزدان به مسیر خود با سرعت زیاد ادامه دادند.

رئیس کلانتری ۱۳۱ در ادامه بیان داشت: 2 سارق جوان ۲۶و ۲۵ ساله بودند در بزرگراه شهید آوینی به سمت غرب تا جاده ورامین را در حال حرکت بودند که به صورت خلاف مسیر پل فیروزآباد بودند که ماموران به ناچار با رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به تیر اندازی کردند که هردو لاستیک عقب خودرو پراید پنچر و خودرو نهایتا متوقف شد.

این مقام انتظامی اظهار کرد: پس از متوقف شدن راننده شروع به فرار کرد که پس از حدودا ۳ کیلومتر دویدن نهایتا در وسط گارد ریل دستگیر شد و همدست وی نیز که یک ساک را از خودرو برداشته و با آن فرار کرده بود توسط سرباز واحد گشت دستگیر و در این صحنه دزد جوان با سرباز پلیس درپیر شد و قصد فرار داشت که از سوی سرباز جوان زمینگیر شد.

سرهنگ حسینی فر گفت : در بررسی ساک دستی متهمان، چند دست لباس و یک دست چادر برزنتی و از داخل خودرو سارقان 2 ضبط و باند و یک کپسول 10 لیتری اکسیژن کشف گردید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟