به گزارش رکنا، سرهنگ سعید اعلی قلی پور در تشریح این خبر گفت: در ساعت ۱۶ روز گذشته در محدوده گلبرگ دونفر مرد جوان با استفاده از یک دستگاه موتور سیکلت قصد سرقت تلفن همراه خانم جوانی را داشتند که با مقاومت شهروند مواجه می شوند که بلافاصله همسر خانم در صحنه حاضر می شود. سارقان که خود را در خطر می بینند با استفاده از یک قبضه چاقو پس از تهدید مرد و زن جوان ، دست چپ مرد را زخمی می کنند و به خانم نیز از ناحیه دست آسیب می زنند. و پس از درگیری با آنان یک شهروند مرد دیگر که در حال عبور از خیابان بوده و این صحنه را می بیند و وارد این ماجرا می شود را نیز از ناحیه بازوی راست زخمی می کند.
وی در ادامه افزود : پس از اطلاع گشت کلانتری ، ماموران در کوتاه ترین زمان ممکن در صحنه حاضر می شوند و سارقان چاقو بدست را دستگیر و موتور سیکلت آنان نیز را توقیف می نمایند.

این مقام انتظامی بیان داشت : در بررسی های اولیه مشخص می گردد هر دو‌نفر از سارقان سابقه دار بوده و دارای سوابق متعدد درگیری و سرقت هستند و همچنین موتور سیکلت انان نیز دارای سابقه سرقت از کلانتری سلیمانیه می باشد.

رییس کلانتری ۱۴۷ گلبرگ افزود: با توجه به آسیب دیدگی سه نفر در این پرونده از شکات دعوت شد تا با حضور در کلانتری شکایت خود را طرح نمایند. لازم به ذکر است حال عمومی شکات مساعد است. همچنین متهمین پرونده نیز با دستور قضایی تحویل پایگاه چهارم اگاهی گردیدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟