اخبار اختصاصی رکنا - کپی رایت

 به گزارش اختصاصی رکنا، زن آرایشگر تنها داخل سالن زیبایی‌اش بود که دختر جوانی با چهره‌ای آشفته وارد شد.
دختر جوان هنوز چند قدمی برنداشته بود که پسر جوانی همراه وی وارد سالن آرایشگاه شد و هر دو با سرعت به سمت زن حیرت‌زده حمله کردند.
زن آرایشگر تا خواست با ایجاد سر و صدا همسایه‌هایش را در جریان ورود این دختر و پسر مرموز قرار دهد، وقتی چاقو را در دستان آنان دید، وحشت‌زده دستانش را روی سر گذاشت و با التماس از آنها خواست با او کاری نداشته باشند.
اما دختر و پسر جوان به این التماس‌ها بی‌اعتنا بودند و پس از اینکه زن آرایشگر را هدف ضربات چاقو قرار دادند، خیلی سریع اقدام به سرقت طلاهای وی کردند و با سرعت از سالن آرایشگاه خارج شدند.
زن جوان که هدف ضربات چاقوی زورگیران خشن قرار گرفته بود، پس از فرار دزدان به کمک همسایه‌ها به بیمارستان انتقال یافت و تحت درمان قرار گرفت.
همزمان ماجرای این زورگیری خونین به پلیس مخابره شد و تیمی از ماموران وارد عمل شدند تا پرده از این سرقت مرموز بردارند.
تجسس‌ها نشان داد که دختر جوان که همدست مرد خشنی است، پیش از زورگیری در نقش مشتری به آرایشگاه زنانه رفته و با شناسایی آنجا و استفاده از شرایط زن آرایشگر بویژه اطلاع از میزان طلایی که همیشه همراه وی بوده است، توطئه سرقت را طراحی کرده‌اند.
بدین ترتیب تیم ویژه‌ای از ماموران در حالی که عکس دوربین مداربسته زن و مرد زورگیر را در اختیار داشتند، برای ردیابی زورگیران خشن آرایشگاه زنانه وارد عمل شدند و خیلی زود با اقدامات فنی و پلیسی موفق به ردیابی مخفیگاه این زن و مرد شدند.
این خانه به صورت غیرمحسوس تحت نظر گرفته شد تا اینکه ماموران دیدند زورگیران سوار موتور به آنجا آمده‌اند.
همین کافی بود تا عملیات دستگیری کلید بخورد و کارآگاهان در اقدامی غافلگیرانه موفق به دستگیری دختر و پسر جوان تبهکار شدند و این در حالی بود که هر دوی آنها سعی داشتند با رفتارهای گمراه کننده خود را بی‌گناه نشان دهند.
تحقیق از رویا دختر 25 ساله در دستور کار قرار گرفت که وی ابتدا زیر بار سرقت نرفت تا اینکه پیش‌روی زن آرایشگر قرار گرفت و پرده از زورگیری خشن برداشت.
وی گفت: وقتی برای نخستین بار به آرایشگاه این زن رفتم طلاهایش را دیدم و به وسوسه افتادم. مشکل مالی زیادی داشتم و اگر می‌توانستم این طلاها را سرقت کنم وضعیت نابسامانم را درست می‌کردم. چند بار دیگر نیز به آرایشگاه رفتم و فهمیدم سر ظهر آنجا خلوت و نیز اوقات بدون مشتری است. آرایشگاه در آخر هفته‌ها شلوغ بود و اول هفته‌ها تا اواسط آن خلوت می‌شد. با این اطلاعات سراغ پسر جوانی که با هم رابطه دوستی داریم، رفتم و پیشنهاد دادم با هم دست به سرقت بزنیم.
وی افزود: همدستم پذیرفت و ما با تحت نظر قرار دادن آرایشگاه زنانه روز سرقت با وی سوار موتور خودمان را به جلوی در آرایشگاه رساندیم، ابتدا من داخل رفتم و استرس زیادی داشتم. به گونه‌ای که زن آرایشگر هم متوجه آشفتگی من شد. قرارمان این بود اگر من سریع از آرایشگاه خارج نشدم همدستم بفهمد که زن آرایشگر تنهاست و شرایط برای سرقت مناسب بوده و خود با چاقویی که دارد به داخل بیاید.
وی افزود: وقتی او هم داخل آمد، متوجه شدیم که زن آرایشگر می‌خواهد جیغ و داد کند. از سویی می‌ترسیدیم مشتری وارد آرایشگاه شود، به خاطر همین همدستم چاقو کشید و به سمت وی حمله کرد. این زن ترسید و به التماس افتاد، اما همدستم برای اینکه مطمئن شود وی سر و صدا نخواهد کرد، با چاقو چندین ضربه به وی زد، بعد زن آرایشگر را به مرگ تهدید کردیم. طلاهایش را سرقت کرده و پا به فرار گذاشتیم و اصلا باورمان نمی‌شد دستگیر شویم.
مرد چاقوکش نیز گفت: به خواسته دوست دخترم دست به چنین سرقتی زدیم و چون زن آرایشگر کلی طلا همراه داشت، این وسوسه به جان‌مان نشست.
وی افزود: وقتی داخل آرایشگاه رفتم، جوگیر شده و کنترل خودم را از دست دادم. زن جوان التماس می‌کرد، اما من ترسیده بودم و می‌خواستم خیلی سریع رها شویم و فرار کنیم، به خاطر همین چندین ضربه زدیم و فرار کردیم.
بنابر این گزارش، زن و مرد زورگیر با دستور دادیار روانه زندان شدند و تحقیقات برای افشای دیگر اقدامات خشن آنان ادامه دارد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟