سرهنگ علی اکبر قشقایی در تشریح این خبر گفت: روز گذشته مردی با مراجعه به کلانتری مدعی شد خودروی پراید مشکی اش از درب خانه به سرقت رفته است و به این ترتیب در محدوده این کلانتری طرح دستگیری متهمان به اجرا در آمد.

وی ادامه داد: راس ساعت یک بامداد بود که حوالی دانشگاه آزاد ماموران این خودرو را مشاهده کردند و سریعا گشت کلانتری به خودروی مذکور دستور ایست داد و در ادامه با توجه به فرار متهمان یک واحد گشتی کمکی نیز فراخوانده شد.

وی افزود: متهمان که سوار بر این خودرو از محل متواری شده بودند به اتوبان امام رضا رفته و از آنجا به سمت سه راه سیمان حرکت کردند که حین تعقیب و گریز پلیسی بعد از شلیک دو تیر هوایی و با توجه به قوانین به کارگیری سلاح، ماموران مجبور به شلیک به سمت خودرو شدند.

وی در ادامه گفت : با شلیک دو تیر مستقیم به سمت لاستیک های خودرو یکی از لاستیک های جلوی آن پاره شد و با شلیک دیگری به سمت لاستیک عقب، خودروی پراید سرقتی به طور کامل از حرکت ایستاد و هر سه متهم که چاره ای جز تسلیم نداشتند با رسیدن واحد گشتی کمکی، خود را در اختیار نیروهای پلیس قرار دادند.

سرهنگ قشقایی با اشاره به حضور مالباخته در کلانتری برای طرح شکایت عنوان داشت: شاکی با طرح شکایت از سه متهم، یکی از آنها را که پسر خودش بود شناسایی کرد و در ادامه پرونده ای در این راستا تشکیل شد و به عرض مقام محترم قضائی رسید.

بنابراین گزارش، پسر مالباخته عنوان داشت روز گذشته پس از خریدن مشروب به روستایی در حوالی قیامدشت رفته و بعد از مصرف آن به همراه دو دوستش، پیشنهاد می دهد خودروی پدرش را به همراه دوستانش بدزدد و با آن به شمال مسافرت کنند که پس از سرقت خیلی سریع توسط ماموران دستگیر می شوند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟