زن جوان با یک چاقوی بزرگ فرو رفته در کمرش یک هفته زندگی کرد !+عکس

به گزارش گروه ترجمه رکنا، نجات معجزه آسای یک مادر بعد از چاقو خوردن از شوهرش در فضای مجازی خبرساز شد.

مادر جوان 25 ساله به نام کومه بایاسا از اتیوپی واقع در آفریقا اخیرا زمانیکه با فرزند پسر 4 ماهه خود در خانه تنها بود، شوهر وی که از قرار معلوم وضعیت روانی مناسبی نداشت و از مشروبات الکلی استفاده کرده بود، به سمت همسر خود با یک چاقو 11 اینچی حمله کرد و او را زخمی کرد.

با این وجود این مادر جوان به مدت یک هفته با چاقو 11 اینچی در پشت خود در خانه زندگی می کرد و بطرز شگفت انگیزی توانست جان سالم بدر ببرد و این اتفاق کاملا معجزه آسا و عجیبی بود که در صفحات مجازی به شدت منتشر شد و توانست با واکنش های متعددی از جوانب مختلف روبرو شود.

بعد از این مدت زن جوان به بیمارستان محلی در اتیوپی منتقل شد که بعد از گرفتن عکس رادیولوژی گفته شد که چاقو در نزدیکی شش های وی فرو رفته است و اما به شش وی آسیب نرسانده است و خارج کردن آن کار بسیار سختی است ، با این حال به کمک پزشکان 11 اینچ چاقو از بدنش خارج شد.

در عین حال هر آن ممکن بود هنگام خارج کردن چاقو، عضوی آسیب ببیند و به شدت خونریزی کند و در نهایت به قیمت جان وی تمام شود که خوشبختانه عملیات جراحی بصورت موفقیت آمیزی به پایان رسید و این مادر جوان زنده ماند و شوهر وی نیز توسط پلیس محلی دستگیر شده است.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟