به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ حیدر مسن‌آبادی رئیس کلانتری 173 امین آباد گفت: ساعت 9 صبح 29 اردیبهشت 98 مأموران کلانتری 173 امین‌آباد با اعلام خبری مبنی بر سرقت یک دوچرخه از خانه ای، به محل سرقت اعزام شدند.

وی با بیان اینکه در بررسی اولیه مأموران، مشخص شد زنی جوان همراه پسری نوجوان وارد یک خانه شده و یک دوچرخه را دزدیده‌است، عنوان کرد: مأموران در تحقیقات میدانی موفق به شناسایی چهره سارق شدند و به دست آوردند که وی در کلانتری داودآباد ورامین نیز دارای سابقه سرقت دوچرخه بوده که در نهایت در ادامه تحقیقات پلیسی، مخفیگاه وی شناسایی و سارق بازداشت شد.

این مقام انتظامی گفت: این زن 35 ساله که معتاد به موادمخدر شیشه است در بازجوئی اولیه به چند فقره سرقت دوچرخه و اقلام دیگر مانند کفش اعتراف کرد و مشخص شد که وی همراه با پسر 12 ساله‌اش با زدن زنگ خانه ها و به بهانه‌های مختلف وارد خانه‌ها شده و وسایل داخل پارکینگ را به سرقت می‌برده است.

سرهنگ مسن آبادی با اشاره به اینکه متهم اموال مسروقه را به مالخری در همان حوالی می فروخته و هزینه مواد مخدرش را تامین می کرده است، تصریح کرد: با شناسایی مالخر اموال مسروقه، مأموران به محل اختفای وی اعزام شدند و ضمن دستگیری وی موفق شدند 30 دستگاه دوچرخه از آن محل کشف کنند.

رئیس کلانتری 173 امین‌آباد با اعلام این خبر، گفت: متهمان این پرونده، تحویل مقام قضائی شده‌اند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟