عکس+قتل+نوزاد

به گزارش گروه ترجمه رکنا، پدری بی رحم در ایالت یوتا آمریکا به جرم قتل دختر 3 ماهه اش دستگیر شد.

بر اساس گزارش پلیس، مایکل هیل 38 ساله دخترش را به دلیل گریه های بی وقفه اش مورد ضرب و شتم قرار داد و قربانی به دلیل کوبانده شدن سرش به دیوار دچار شکستگی جمجمه و خونریزی مغزی نیز شد.

گفتنی است که مایکل که از بیهوش شدن دخترش به شدت نگران و ترسیده بود با تماس به امدادرسانی درخواست کمک کرد.زمانی که امدادرسانان به محل حادثه اعزام شدند با معاینه دختربچه و گزارشات پزشکی پس از انتقال به بیمارستان کودکان با اداره پلیس تماس گرفتند و گزارش اتفاقات را دادند.

پلیس پس از رسیدگی به گزارشات پزشکی و توضیحات پزشک معالج مایکل را مورد بازخواست قرار داد.

به گفته مامورپلیس، پدر بی رحم ابتدا در اظهارات خود مدعی بود که در زمان حادثه در خانه حضور نداشت و احتمالا دخترش زمانی که رو مبل خوابیده بود روی زمین افتاد و دچار شکستگی جمجمه شد اما معاینات پزشکی نشان داد که اثراتی از ضرب و شتم و کبودی روی بدن قربانی وجود دارد که نشان دهنده آزار و اذیت او بوده است.

گفتنی است که قربانی کوچک پس از امدادرسانی پزشکان به علت شکستگی جمجمه و خونریزی جانش را پس از چندساعت از دست داد و مایکل که به شدت از مرگ دخترش ناراحت بود لب به اعتراف گشود و گفت که همسرش برای تعویض رنگ موهایش به آرایشگاه رفته بود و او به دلیل گریه های زیاد کودکش که ناشی از گرسنگی اش بود او را مورد ضرب و شتم قرار داد و موجب مرگش شد.

در حال حاضر متهم در بازداشت است تا جلسه دادگاهی اش به زودی برگزار شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟