به گزارش خبرنگار رکنا، سرهنگ محمد جلینی در تشریح این خبر بیان داشت: بامداد جمعه هفته گذشته بود که ماموران عملیات کلانتری ۱۳۲ نبرد از طریق تماس های مردمی با سامانه 110 پلیسی در جریان حضور چند نفر از اراذل و اوباش جنوب پایتخت در محله اتابک، خیابان منصور قرار می گیرند که در حال ایجاد آشوب و ناامنی برای شهروندان بودند.

وی ادامه داد: ماموران سریعا برای انجام اقدامات پلیسی به محل اعزام و طی تحقیقات اولین مجروح حادثه را که از ناحیه صورت به شدت آسیب دیده و مردی جوان بود هدف تحقیقات قرار دادند و این شهروند بیان داشت در خودروی خود با همسر و فرزندان خود نشسته بودیم که این اشرار به سراغ ام آمدند و بعد از تخریب شیشه خودروی پرایدم مرا نیز هدف اصابت چوب دستی هایشان قرار دادند.

وی بیان داشت: در ادامه ماموران برای دستگیری متهمان وارد عمل شدند که مشخص شد راننده پراید دیگری نیز دقیقا با همین وضعیت از ناحیه این اشرار که براساس گفته های مرد مجروح پنج نفر بودند، هدف اصابت ضربات چوب دستی قرار گرفته و از ناحیه سر آسیب دیده است.

وی افزود: تحقیقات حاکی از این بود که متهمان با استفاده از کلنگ اقدام به تخریب شیشه خودروی شهروندان در خیابان منصور کرده اند و خیلی سریع در حالیکه هر پنج متهم قصد متواری شدن از محل را داشتند، تحت شناسایی ماموران قرار گرفتند و در حالیکه ماموران قصد دستگیری دو تن از آنها را داشتند با قمه و شمشیر اقدام به مقابله با ماموران کردند که یکی از ماموران با رعایت قانون به کارگیری سلاح دو تیر هوایی شلیک کرد.

این مقام انتظامی ادامه داد: متهمان که از صدای تیراندازی ترسیده بودند، این بار به داخل یک ساختمان مخروبه که از مدت ها پیش محل تجمع معتادین و اراذل و اوباش بود پناه بردند و درب را نیز از داخل قفل کردند و در ادامه به پشت بام ساختمان رفتند و از آن محل با پرتاب شیشه، سنگ و گاز پیک نیکی به سمت مردم و ماموران کارهای شرارت آمیز خود را ادامه دادند.

وی با بیان اینکه با هماهنگی های قضائی انجام شده حکم ورود به منزل پناهگاه پنج شرور سابقه دار جنوب پایتخت صادر شد در ادامه اظهار داشت: ماموران با انجام هماهنگی های قضائی در این رابطه، موفق به ورود به این منزل مخروبه شدند و در همانجا هر پنج متهم را طی دقایقی درگیری دستگیر و به بازداشتگاه کلانتری دلالت دادند.

وی در ادامه افزود: پس از دستگیری متهمان، همگی با تشکیل پرونده ای به مقام محترم قضائی معرفی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟