به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "داریوش امرائی" رئیس کلانتری 105 سنائی گفت: با تماس تلفنی تعدادی از شهروندان مبنی بر اینکه 2 موتورسوار، در محدوده کلانتری گوشی همراهشان را با تهدید سلاح سرد قاپیده و متواری شده اند، پرونده ای در این خصوص تشکیل و با توجه به حساسیت موضوع طرح شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار تیم عملیات کلانتری قرار گرفت.

این مقام انتظامی با بیان اینکه مالباختگان پس از مراجعه به کلانتری مشخصات یکسانی را از سارقان گوشی اشان در اختیار ماموران قرار می دادند، تصریح کرد: در پایش های اطلاعاتی مشخص شد که سرقت ها توسط راکب و سرنشین یک دستگاه موتورسیکلت انجام شده است.

کلانتر محله سنائی ابراز داشت: تحقیقات پلیسی ادامه تا اینکه ماموران موفق شدند در ساعت 10 شب 23 اردیبهشت ماه جاری سارقان را در حالی که در محدوده پل کریم خان خیابان حافظ در حال پرسه زنی بودند، مشاهده کنند.

سرهنگ امرائی با اشاره به اینکه ماموران به سرعت برای دستگیری متهمان وارد عمل شدند، افزود: هر 2 سارق به محض مشاهده گشت کلانتری از محل متواری و پس از مدتی تعقیب و گریز، موتورسیکلت متهمان متوقف و هر 2 سارق دستگیر شدند.

این مقام انتظامی با بیان این که در تحقیقات اولیه پلیسی مشخص شد متهمان سابقه دار می باشند، ادامه داد: در بازجوئی انجام شده متهمان اظهار داشتند: " شب گذشته در 5 نقطه اقدام به سرقت کردیم که موفق به سرقت 2 فقره گوشی شدیم".

رئیس کلانتری 105 سنائی خاطر نشان کرد: متهمان پس از تکمیل پرونده به دادسرای ناحیه 34 معرفی شدند و تحقیقات در خصوص جزئیات پرونده ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟