به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران گفت : پرونده ای از شعبه ششم دادگاه کیفری یک تهران به اداره 16 پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد مبنی بر اینکه دختر 20 ساله‌ای توسط جوانی به نام بهمن 27 ساله مورد آزار و اذیت قرار گرفته است .

با حضور خانواده مریم در اداره 16 ، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که مریم با تهیه نوشیدنی مسموم اقدام به خودکشی کرده که خوشبختانه با انتقال سریع به بیمارستان و انجام اقدامات درمانی از مرگ نجات پیدا کرده و در حال حاضر در حال تکمیل اقدامات درمانی است ؛ لذا کارآگاهان اداره 16 پلیس آگاهی تهران بزرگ برای انجام تحقیقات به بیمارستان اعزام شدند .

مریم در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : بهمن سال گذشته بود که از طریق فضای مجازی با علیرضا آشنا شدم ؛ ابتدا ارتباط ما در حد چند پیام کوتاه بود تا اینکه این ارتباط هر روز بیشتر و بیشتر شد تا نهایتا برای اولین بار در داخل پارک با یکدیگر ملاقات کردیم ؛ مدتی از آشنایی من و علیرضا گذشت و من در این مدت علاقه شدیدی به علیرضا پیدا کرده بودم تا اینکه یک روز علیرضا مدعی قصد خود برای ازدواج با من شد و به من پیشنهاد ازدواج داد و من نیز بلافاصله پیشنهاد او را قبول کردم " .

مریم در ادامه اظهاراتش به کارآگاهان گفت : "یک روز علیرضا به من عنوان کرد قصد دارد تا مرا به خانوده اش معرفی کند و به این بهانه مرا به خانه شان در محدوده فلکه دوم صادقیه برد ؛ من به علیرضا اعتماد کامل داشتم و به هیچ عنوان فکر نمی کردم که او یک روز قصد فریب مرا داشته باشد . زمانیکه وارد خانه شدیم متوجه شدم که علیرضا به دروغ مرا به داخل خانه کشانده ؛ قصد داشتم از خانه خارج شوم اما علیرضا در خانه را قفل کرده بود و نقشه شومش را به اجرا گذاشت .

مریم در خصوص اقدام اخیرش برای پایان دادن به زندگی خود نیز گفت : "پس از آن ماجرا چندین نوبت با علیرضا صحبت کرده و از او درخواست کردم تا به قول خودش برای ازدواج عمل کند اما او هر بار بهانه ای می آورد تا اینکه دیگر تلفن همراهش خاموش شد و دیگر پاسخ تماس های مرا نداد ؛ از یک سو همه چیز برایم تمام شده بود و از سوی دیگر نیز نمی توانستم واقعیت را به پدر و مادرم در میان بگذارم !! و به همین علت تصمیم گرفتم تا به زندگی خود پایان دهم " .

در ادامه ی رسیدگی به پرونده ، کارآگاهان اداره 16 پلیس آگاهی تهران بزرگ با شناسایی محل سکونت علیرضا در فلکه دوم صادقیه به این محل اعزام و روز دوشنبه 23 اردیبهشت ماه او را دستگیر و به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل کردند .

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت : با دستگیری متهم پرونده و اعتراف صریح وی به فریب شاکیه ، قرار قانونی از سوی مقام محترم قضایی صادر و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است . برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟