به گزارش رکنا، سرهنگ محمد قدیمی رئیس کلانتری 124 قلهک از دستگیری چهار سارق حرفه‌ای منازل تهران خبر داد و در ادامه بیان داشت: روز گذشته طی تماس با سامانه 110 پلیسی، مأموران این کلانتری در جریان یک فقره سرقت از منزلی واقع در این محدوده قرار گرفتند و با حضور سریع در محل تحقیقات اولیه خود را در رابطه با موضوع کلید زدند. 
وی در ادامه گفت: شاکی در اظهارات خود بیان داشت که به همراه خانواده‌اش برای ساعتی از منزل خارج شده و هنگام بازگشت متوجه شده است که اموال ارزشمند موجود در منزلش شامل دلار، طلا و موارد دیگری مورد سرقت قرار گرفته است.
وی افزود: مأموران با انجام هماهنگی‌های قضایی دوربین‌های مداربسته نصب شده در نزدیکی آن محل را مورد بررسی قرار دادند و متوجه شدند سارقان دقایقی پیش از حضور صاحبخانه در منزل از محل وقوع سرقت خارج شده‌اند. 
وی ادامه داد: با توجه به این موضوعات، سریعا دستور‌شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار مأموران عملیات کلانتری قرار گرفت و با انجام اقدامات پلیسی قبل از خروج سارقان از محله قلهک، همه آنها در حالیکه قصد ارتکاب به سرقت از منزل دیگری را داشتند‌شناسایی شدند. 
وی ادامه داد: چهار تن از سارقان که از خودرو پیاده شده بودند با اقدام سریع پلیسی زمینگیر و یک راننده که او نیز کارهای مربوط به حمل و نقل سارقان را انجام می‌داد با خودروی خود از محل متواری شد؛ با دلالت متهمان به کلانتری، سارقان همگی توسط مالباخته مورد‌شناسایی قرار گرفتند درحالیکه تصاویر دوربین مداربسته نیز کاملا با صورت آنها تطبیق داشت. 
وی افزود: از متهمان انواع آلات و ادوات مربوط به سرقت از منازل کشف و ضم پرونده شد و تلاش برای دستگیری متهم فراری پرونده که اموال سرقتی نیز همراه او بوده است ادامه دارد.
بنابراین گزارش، دو تن از متهمان 24 و 19 ساله که به تازگی در سال گذشته از زندان آزاد شده بودند در محدوده غرب کشور نیز دارای سابقه سرقت از منزل بودند که در انتها پرونده در مراحل مقدماتی تکمیل و به نظر مقام محترم قضایی رسید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟