به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ عباسعلی ابراهیمی رئیس کلانتری 101 تجریش گفت: با دریافت چندین شکایت مبنی بر موبایل قاپی توسط 2 سارق در اطراف بیمارستان های منطقه تیمی از ماموران کلانتری به طور ویژه شناسایی و دستگیری متهمان را در دستور کار قرار دادند.

وی با اشاره به این که در تحقیقات میدانی ماموران موفق به شناسایی چهره یکی از متهمان شدند، توضیح داد: متهم شناسایی شده مردی 55 ساله و دارای سوابق متعدد کیفری بوده و بارها از سوی ماموران عملیات همین کلانتری بازداشت، اما پس از آزادی به ارتکاب سرقت ادامه می داد.

رئیس کلانتری 101 تجریش با بیان افزایش گشت های انتظامی هدفمند ، تصریح کرد: روز گذشته متهم که به همراه همدستش در حال پرسه زنی در اطراف یکی از بیمارستان های منطقه بود، مشاهده و بلافاصله طرح مهار و دستگیری سارقان آغاز و ماموران موفق شدند در یک عملیات ضربتی هر 2 سارق را دستگیر و برای تحقیقات اولیه به کلانتری منتقل کنند.

سرهنگ ابراهیمی بیان کرد: متهمان در همان لحظه ورود به کلانتری به 6 فقره سرقت گوشی همراه با همکاری یکدیگر در اطراف بیمارستان های منطقه تجریش اعتراف کردند و اظهار داشتند که برای تامین هزینه مواد مخدر این سرقت ها را مرتکب شده اند.

بنابر این گزارش، پس از تکمیل پرونده و شناسایی سایر حجرائم مشابه متهمان ، هر 2 متهم به مرجع قضائی معرفی خواهد شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟