به گزارش گروه ترجمه رکنا، یک زن بیکار پس از آشنایی با مرد 51 ساله که مهاجر افغان در امریکا است به دلیل بی پولی و در ازای دریافت پول، دو دختر را در سن 6 و 8 سالگی به مرد شیطان صفت به منظور تجاوز جنسی می‌فروخت!

متهمان این پرونده مرد افغان اهل نیوجرسی و یک زن 44 ساله اهل فیلادلفیا است که  یک اقدام شیطانی بر روی دو دختر 17 و 15 ساله معامله کردند.

م. تاجیک  مردی که با پرداخت پول به مادر دو دختر نوجوان به مدت 9 سال به آن‌ها تجاوز کرد در رابطه با این اقدام شرورانه گفت: من از سال‌ها پیش با هماهنگی با مادر این دختران با آن‌ها رابطه داشتم.

م. بهرنگ که یک مکانیک متاهل است از سال 2010 از افغانستان به امریکا رفت و  با این خانواده آشنا شد و از همان زمان هر هفته برای اجرا کردن نقشه شومش به محل زندگی آن‌ها می‌آمده است. ابتدا اینطور استدلال می‌شده که دختر 6 ساله در آن زمان مورد تجاوز قرار نمی‌گرفته است و چند سالی است که مادرش او را هم فروخته است، اما دختر 8 ساله از همان ابتدای جنایت قربانی نیت شوم مرد و مادرش شده بود، اما متاسفانه بعد از بازجویی‌ها مشخص شد که آزار دختران بی گناه از سن 6 و 8 سالگی آن‌ها آغاز شده بود.

زن 44 ساله در بازجویی‌ها گفت که سال‌ها پیش بیکار شده بود و توانایی تامین مخارج زندگی را نداشته به همین علت اقدام به این عمل شرم آور زده است.

قاضی پرونده هر دوی این متهمان را به زندان و پرداخت جریمه نقدی به میزان 500000 و 300000 دلار به ترتیب برای مرد افغان و زن متهم کرد.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟