به گزارش رکنا، سرهنگ «دوست علی جلیلیان» بیان داشت: با وقوع چندین فقره سرقت سیم و کابل‌های برق در محدوده سرکلانتری بررسی موضوع در دستور کار گرفت تا اینکه مأموران سرکلانتری در ساعت 6 صبح شانزدهم اردیبهشت ماه طی تماس تلفنی یکی از شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی در جریان توقف مشکوک یک دستگاه خودروی وانت حامل مقدار فراوانی سیم و کابل برق در نزدیک منزلی مسکونی در محدوده میدان هرندی قرار گرفتند.
وی با اشاره به اینکه تیمی از مأموران سرکلانتری برای بررسی موضوع به آدرس اعلامی اعزام شدند، عنوان کرد: در بررسی‌های اولیه مشخص شد که محل مذکور محل تردد تعدادی افراد مشکوک است.
سرهنگ جلیلیان گفت: در تحقیقات پلیسی به دست آمد که راننده و سرنشین خودرو در حال معامله و فروش سیم و کابل‌های برق به مالخر اموال مسروقه می‌باشند که بلافاصله عوامل سرکلانتری وارد عمل شدند و در یک اقدام ضربتی مالخر اموال مسروقه و سارقان سیم و کابل‌های اداره برق را دستگیر کردند.
این مقام انتظامی تصریح کرد: در بازرسی از خودروی موصوف یک تن سیم و کابل برق کشف و هر 2 سارق به سرقت سیم و کابل‌های برق در سطح منطقه اعتراف کردند.
وی با بیان اینکه سارقان و مالخر اموال مسروقه به سرکلانتری منتقل شدند، ادامه داد: تحقیقات در خصوص جزئیات پرونده با هماهنگی مقام قضایی ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟