دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل از دستگیری ۳ نفر از اراذل و اوباش سابقه دار در اردبیل خبر داد.

ناصر عتباتی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه دستگاه قضایی با همکاری پلیس اطلاعات و امنیت طرح مبارزه و مقابله با افراد شرور را آغاز کرده‌اند و در این زمینه ۳ نفر از اراذل و اوباش سابقه‌دار که آرامش و امنیت منطقه را به هم ریخته بودند دستگیر و به مراجع قضایی تحویل داده شد.

وی تصریح کرد: بعد از سپری کردن محکومیت حبس این اراذل و اوباش به مناطق دیگر تبعید می‌شوند چرا که افرادی که آرامش مردم را به هم بزنند نمی‌توانند در منطقه حضور داشته باشند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل از برخورد شدید دستگاه قضایی با مخلان امنیت و آرامش مردم خبر داد و افزود: از مردم نیز تقاضا داریم در صورت مشاهده هر گونه ایجاد ناآرامی توسط برخی افراد در سریع‌ترین زمان ممکن به دستگاه قضایی و انتظامی گزارش کنند تا برخورد‌های لازم انجام شود.

عتباتی افزود: خط قرمز دستگاه قضایی امنیت و آرامش مردم و جامعه است و با شدت با مخلان آرامش مردم برخورد می‌شود.

تشکیل ۲۱ پرونده در حوزه نهاده‌های دامی در اردبیل

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل گفت: ۲۱ پرونده در حوزه نهاده‌های دامی تشکیل و افرادی در این زمینه دستگیر شده‌اند.

ناصر عتباتی با اشاره به اینکه تخلفاتی در حوزه واردات و انبار نهاده‌های دامی در اردبیل صورت گرفته است افزود: در این حوزه ۲۱ پرونده در دستگاه قضایی تشکیل شده است.

وی تصریح کرد: افرادی در حوزه واردات نهاده‌های دامی و انبار این نهاده‌ها دستگیر شده‌اند و تعدادی از افراد و متخلفان نیز در این حوزه تحت تعقیب دستگاه قضایی هستند و با متخلفان با جدیت برخورد می‌شود.

دادستان اردبیل از شناسایی ۲ انبار نهاده‌های دامی در اردبیل خبر داد و افزود: در یکی از این انبار‌ها ۶ هزار و ۶۰۰ تن و دیگری نیز ۳ هزار تن نهاده‌های دامی انبار شده بود که نقش اساسی در افزایش قیمت نهاده‌های دامی و مشکلات برای دامداران داشت.

وی با هشدار جدی به دستگاه‌های متولی گفت: باید دستگاه‌های متولی نظارت همه جانبه‌ای در حوزه نهاده‌های دامی داشته باشند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟